Arama Yapın
Önce Çalışan

Önce Çalışan

İş süreçlerinde insanı odak noktasına koyan Kuveyt Türk, en temel değerinin çalışanları olduğunu bilir ve politikalarını bu anlayış doğrultusunda şekillendirir.
Katıl Bize

Katıl Bize

Kuveyt Türk’ün kariyerine katılım bankacılığı alanında şekil vermek isteyen adaylara sunduğu benzersiz fırsatlar Katıl Bize’de!
.

Kariyer Gelişimi

Büyümeye odaklanan ve her geçen gün daha da büyüyen Kuveyt Türk, hem yurt içinde hem de yurt dışında yeni kariyer fırsatları sunmaya devam ediyor.
.

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Kuveyt Türk, geliştirdiği insan kaynakları uygulamalarında çalışanlarına adil, rekabetçi ve yüksek performansı ödüllendiren ücretlendirme sistemini sunar.
.

Kuveyt Türk’te Sosyal Yaşam

Çalışanlarına huzurla çalışabilecekleri ve kendilerini değerli hissedebilecekleri bir iş ortamı sağlamayı ilke edinen Kuveyt Türk, sosyal etkinliklerle aile ortamını pekiştirir.
Öğrenciler için Kariyer

Öğrenciler için Kariyer

Kuveyt Türk, katılım bankacılığını kariyer hedefi olarak belirlemiş gençleri öğrenci programlarıyla yetiştirerek ve onları geleceğe hazırlamaktadır.
TeknolojİK

TeknolojİK

Kuveyt Türk, İnsan Kaynakları süreçlerinde teknolojinin tüm olanaklarından faydalanır ve çeşitli uygulamalar aracılığıyla çalışanlarının ihtiyaçlarına cevap verir.
.

Kuveyt Türk Akademi

Kuveyt Türk, bankacılık programlarıyla çalışanlarının ihtiyaç duyduğu tüm teknik bilgi ve beceriyi aktarıyor; yeni işe başlayanlar Kuveyt Türk ailesine hızla uyum sağlıyor!
.

Avrupa ve Türkiye’nin En İyi İşvereni

Kuveyt Türk üst üste beşinci kez Türkiye’nin en iyi işvereni! Kuveyt Türk, altı bine yakın çalışanının ‘İyi ki Kuveyt Türklüyüm’ demesini sağlayan insan kaynakları süreçleriyle mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sunuyor.