Arama Yapın

Kuveyt Türk’te Sosyal Yaşam

sosyal

Çalışanlarına huzurla çalışabilecekleri ve kendilerini değerli hissedebilecekleri bir iş ortamı sağlamayı ilke edinen Kuveyt Türk, sosyal etkinliklerle aile ortamını pekiştirir.

Kaliteli çalışan ve kaliteli bir iş ortamının, kaliteli bir sosyal yaşamdan geçtiğine inanan Kuveyt Türk, çalışma ortamını bu doğrultuda dizayn eder. Takım ruhunu desteklemek, mutlu bir çalışma ortamı geliştirmek ve çalışanların motivasyonunu artırmak adına Kuveyt Türk bünyesinde pek çok faaliyet düzenlenir.

Kulüp Çalışmaları

Kuveyt Türk’te çalışanların hem keyifli vakit geçirmelerini sağlamak hem de ilgi alanları doğrultusunda gelişimlerini desteklemek adına birçok kulüp çalışması yapılır. Bu çalışmalarla farklı departmanlardan veya şubelerden bir araya gelen çalışanlar arasında iletişimin ve işbirliğinin güçlendirilmesi sağlanır.

Özel Gün Kutlamaları

Kuveyt Türk, büyük bir ailedir. Bu ailenin bireyleri en özel günleri de birlikte kutlarlar.

  • Çalışanlar, düzenlenen bayramlaşma törenlerinde her bayram bir araya gelir ve bayramlaşırlar.
  • Kuveyt Türk ailesinin çocukları her yıl düzenlenen Çocuk Şenliği organizasyonunda birlikte eğlenirler ve Resim Yarışması organizasyonunda kendi eserlerini sergilerler.
  • Kuveyt Türklü çalışan annelere her yıl Anneler Günü’nde masalarında onları bekleyen sürpriz hediyeler gönderilir.
  • Kuveyt Türklü çalışanlara geride bıraktıkları kilometre taşı yıllar için hediyeler takdim edilir.

Departman/Şube Etkinlikleri

Her departman/şube yılda en az bir defa olmak üzere çalışanlarıyla birlikte piknik ya da kahvaltı organizasyonları düzenler.

Yaşam Üssü

Kuveyt Türk, modern ve konforlu dizayna sahip Bankacılık ve Yaşam Üssü ile insanı merkeze alan yaklaşımını pekiştiriyor. İş ortamını keyifli hale getiren ve mesai saatlerinde sosyalliği teşvik eden Bankacılık ve Yaşam Üssü’nde ofisler, data center, call center, konferans salonu, kütüphane, açık ve kapalı spor tesisleri, misafirhane, kafeterya ve restoranların yanı sıra kuru temizleme, market, lostra, terzi ve doğal pazar gibi çeşitli sosyal hizmetler de yer alıyor.