Arama Yapın

Sağlam Tohum Kart

tohum-kart

Hasat Dönemine Kadar Ödeme Erteleme İmkanı Sunan Sağlam Tohum Kart, Her Zaman Çiftçinin Yanında!

Kartları Karşılaştır

Sağlam Tohum Kart Nedir?

  • Sağlam Tohum Kart’ın kart ücreti bulunmamaktadır. Minimum harcama tutarı 50 TL'dir. 
  • Üye iş yeri şartı olmadan yapılan tüm işlemlerin ödemesini 1 yıla kadar öteleyebilirsiniz.
  • Anlaşmalı üye işyerlerinde yapılan harcamalarda herhangi bir vade farkı ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Esnek vade yapısı sayesinde ekstre tarihleriniz için dilediğiniz ayları seçebilir, ödemelerinizi 12 aya kadar öteleyebilirsiniz.
  • Bitkisel ürün sigortalarınızı (TARSİM) Tohum Kart ile yapabilir, poliçe bitiş tarihine kadar vade farksız öteleme imkanından faydalanabilirsiniz.
  • Kart başvurularınızı dilerseniz mobil şubemizden, dilerseniz internet sitemizden ya da size en yakın şubemizden yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Sağlam Tohum Kart sahibi olarak ihtiyaç duyduğunuz her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda Tohum Kart Asistans Hizmetleri'ni 444 0 123 numaralı telefondan arayarak hizmet alabilirsiniz. 

Sağlam Tohum Kart sahibi olarak ihtiyaç duyduğunuz her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda Tohum Kart Asistans Hizmetleri'ni 444 0 123 numaralı telefondan arayarak hizmet alabilirsiniz. Hizmet detayları için tıklayınız.

*Sağlam Tohum Kart ile alkollü içecek satan market ve tekel bayi alışverişlerinde, araç galerileri, oto servis ve araç kiralamalarında, kumarhane, şans oyunları ve döviz işlemlerinde, kuyum harcamalarında, mahkeme ve para cezalarında, bağış, kontör, sigorta, vergi ve sigorta ödemelerinde, kablolu ve diğer ödemeli TV hizmetlerinde tek çekim ve ötelemeli olarak işlem yapılamaz.

Sağlam Tohum Kart ile işlem yapılabilen tüm sektörlere buradan ulaşabilirsiniz.

Sağlam Tohum Kart tüm çiftçilerin yanında!

banner