Arama Yapın

Kart Bilgilendirmeleri

kt

Kart Bilgilendirmeleri sayfamızda gecikme ve ödemeler başta olmak üzere birçok konudaki detayları bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk Şirket Kartları hakkındaki bilgilendirmelere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ödemeleriniz ile İlgili Bilgilendirmeler

Otomatik Ödeme: Kuveyt Türk şubesine yazılı talimat vererek kredi kartı borcunuzun ödenmesini mümkün kılabilirsiniz. Borcunuzun tahsilatı, her ay son ödeme tarihinde ve talimat verdiğiniz hesabınızdan otomatik yapılır.

Kuveyt Türk Şubesi ve PTT: Otomatik Ödeme Talimatı’na ilaveten herhangi bir Kuveyt Türk veya PTT şubesinden kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

EFT ile Ödeme: Yurt içindeki tüm bankalardan, kart numaranıza EFT ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Mobil ve İnternet Şube: Akıllı telefonunuza indireceğiniz Kuveyt Türk Mobil veya İnternet Şube aracılığıyla kredi kartlarınıza dair ödemeleri kolayca yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Müşteri İletişim Merkezi: Kredi kartı ödemeniz için 444 0 123 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Kuveyt Türk İnternet Şube veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla kredi kartı ödemesi için size en yakın şubemize uğrayıp Elektronik Bankacılık Hizmetleri kaydı yaptırmanız ve şifreleriniz almanız gerekir.

Gecikme Durumu ile İlgili Bilgilendirmeler

  • Hesap bildirim cetvelinde belirtilen asgari ödeme tutarını, son ödeme tarihine kadar ödeyebilirsiniz.
  • Son ödeme tarihine kadar ödemediğiniz veya kısmen ödemeden dolayı kalan tutar için şu uygulamalar geçerlidir:
    • Son ödeme tarihinden itibaren ödeme yaptığınız güne veya hiç ödeme yapmamanız durumunda bir sonraki ekstrenizin hesap kesim tarihine kadarki süre için gecikme cezası uygulanır.
    • Gecikme cezasının üzerine KKDF ve BSMV eklenir.
  • Kartınızın kaybolması ve çalınması durumunda derhal 444 0 123’ü arayabilirsiniz.
  • Yazılı başvuru yapmak isterseniz, (0216) 723 49 99 numarasına faks çekebilirsiniz. Alternatif olarak KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. Ödeme Sistemleri Müdürlüğü Kart Operasyonları Birimi’nin “Cumhuriyet Mahallesi Özgürlük Caddesi No:11/A Çayırova/Kocaeli” adresine posta yoluyla gönderimi tercih edebilirsiniz.

Şirket Kartları aracılığıyla sunduğumuz ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen Kuveyt Türk Mobil’den Müşteri Ol butonuna tıklayıp Kuveyt Türklü olun ve başvurunuzu yapın!