Arama Yapın

Sağlam Business Kart

.

Sağlam Business Kart'ı mal / hizmet alımlarından SGK ödemelerine kadar birçok ihtiyacınız için kullanabilirsiniz.

Kartları Karşılaştır

Sağlam Business Kart ile işletmenizin finansal ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.

Sağlam Business Kart Nedir?

Kuveyt Türk Mobil’de yer alan Müşteri Ol butonuna tıklayıp anında Kuveyt Türklü olabilir ve kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz ya da İnternet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için ayrıca size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Business Plus Kart tüm KOBİ'lerin yanında

banner

Sağlam Business Kart’a Nasıl Başvurulur?

Kuveyt Türk Mobil'de yer alan Müşteri Ol butonuna tıklayıp anında Kuveyt Türklü olabilir ve kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz ya da size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sağlam Business Kart Özellikleri

 • Fatura Talimatı: Sağlam Business Kart ile faturalarınızı ödeyebilir ve herhangi bir ek ücret olmaksızın Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.
 • SGK Ödemeleri: Çalışanlarınızın SGK primlerinin ve işletmenize ait vergilerin ödemesini kolayca yapabilirsiniz.
 • Sanal Kart: Kuveyt Türk Mobil üzerinden anında Sağlam Business Sanal Kart oluşturabilirsiniz. Sanal kartınızın limitini ihtiyacınız kadar oluşturabilir, tüm yurt içi ve yurt dışı internet sitelerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Çek ve Vergi Ödemeleri: Geçmiş dönemlerde keşide edilen ve ödemesi gelen çeklerinizi, cari hesabınızda yeterli bakiye bulunmaması durumunda Sağlam Business Kart’ınız ile ödeyebilirsiniz.
 • Erken Kapama: Ödeme zamanı gelmeden borcunuzu kapatmak istediğinizde, erken kapama indiriminden faydalanabilirsiniz.
 • Taksitlendirme: Kartınızın azami vade sayısını 6 olarak seçebilirsiniz.
 • QR ile Ödeme: Kartınız yanınızda olsun ya da olmasın, Kuveyt Türk Mobil’den QR ile kolay ve hızlı ödeme yapabilirsiniz.
 • Asistans Hizmetleri: Sağlam Business Kart sahipleri, ihtiyaç duyacakları her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge gibi birçok hizmetten yararlanabilir. Bunun için 444 0 123 numaralı telefondan Sağlam Business Kart Asistans Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Hizmet detayları için lütfen tıklayın.
 • Kampanyalar: Sağlam Business Kart, her dönem ihtiyaçlarınıza özel kampanyalar sunar. Sektörlere özel tanımlanan taksit veya indirim kampanyalarından yılın her dönemi kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Detaylar hakkında bilgi edinmek için Kampanyalar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sağlam Business Kart Avantajları

 • Sağlam Business Kart sahibi olduğunuzda, sizden herhangi bir kart ücreti talep edilmez.
 • Yaptığınız işlemleri üye iş yerlerinde tek çekim olarak gerçekleştirdikten sonra önceden belirlediğiniz sürede taksitlendirebilirsiniz. 

Business Plus ve Miles&Smiles Business Kart ile işlem yapılamayan ve taksitin kısıtlı olduğu tüm sektörlere buradan ulaşabilirsiniz.

Sağlam Business Kart ile KOBİ’lere sunulan rahatlıkları siz de deneyimleyin!

Sağlam Business Kart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sağlam Business Kart ile takastaki çek ve vergi ödemelerine yönelik limit nedir?

Kart limitinizin %10’u ve en fazla 10.000 TL’ye kadarlık kısmı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödemeler için sizden yalnızca enflasyon farkı alınır.

Sağlam Business Kart’ım ile hangi vergilerin ödemesini yapabilirim?

Sağlam Business kart ile ödeyebileceğiniz vergi türlerini öğrenmek için lütfen tıklayın.

Sağlam Business Kart alışveriş kısıtlamaları nelerdir?

Sağlam Business Kart ile alkollü içecek satan market ve tekel bayi alışverişlerinde, kumarhane, şans oyunları, döviz işlemlerinde tek çekim ya da taksitli olarak işlem yapılamaz. Kuyumcu harcamaları ile mahkeme ve para cezaları, bağış, kontör, sigorta, vergi/fatura, kablolu ve diğer ödemeli TV hizmetleri ödemelerinde yalnızca tek çekim olarak işlem yapılabilir. Kartın işleme kapalı olduğu ve taksitin kısıtlaması yapılan tüm sektörlere buradan ulaşabilirsiniz.

Sağlam Business Kart ile taksit ve öteleme ay sayısı toplamı ne kadar olabilir?

Taksit ay sayısı azami 6 olacak şekilde sınırlandırılır. Sağlam Business Kart ile yapılan işlemlere taksit yapılabilmesi için minimum harcama tutarı 300 TL’dir. Kart ile gerçekleştireceğiniz 300 TL altındaki işlemler, tek çekim olarak gerçekleşir.