İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

ATM Kartı Şifre İşlemleri

444 0 123’ü aradıktan sonra;

Atm kart şifre almak için ;

Sesli IVR üzerinden "ATM kartı şifre alma" söyleminde bulunduktan sonra ATM Kartı Şifre İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüde ATM kart şifre alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Atm kart şifre değiştirmek için;

Sesli IVR üzerinden "ATM kartı şifre değiştirmek" söyleminde bulunduktan sonra ATM Kartı Şifre İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüde ATM kart şifre değiştirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Şifre İşlemleri

444 0 123'ü aradıktan sonra;

Kredi kartı şifre almak için ;

Sesli IVR üzerinden "Kredi kartı şifre alma" söyleminde bulunduktan sonra Kredi Kartı Şifre İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüde Kredi kart şifre alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı şifre değiştirmek için ;

Sesli IVR üzerinden "Kredi kartı şifre değiştirmek" söyleminde bulunduktan sonra Kredi Kartı Şifre İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüde kredi kart şifre değiştirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Tek Şifre İşlemleri

444 0 123'ü aradıktan sonra;

Tek şifre almak için ;

Sesli IVR üzerinden "Tek şifre alma" söyleminde bulunduktan sonra Tek Şifre İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüde tek şifre alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Tek şifre değiştirmek için ;

Sesli IVR üzerinden "Tek şifre değiştirmek" söyleminde bulunduktan sonra Tek Şifre İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüde tek şifre değiştirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Tek şifre kilit kaldırmak için ;

Sesli IVR üzerinden "Tek şifre kilit kaldırmak" söyleminde bulunduktan sonra Tek Şifre İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüde tek şifre değiştirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Mobil Şube İşlemleri

444 0 123’ü aradıktan sonra Sesli IVR üzerinden “Mobil Şube'yi yüklemek” söyleminde bulunduktan sonra Mobil Şube İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüde Mobil Şube işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

SMS Bloke Kilit Kaldırma İşlemleri

444 0 123’ü aradıktan sonra Sesli IVR üzerinden “SMS Bloke Kaldırma” söyleminde bulunduktan sonra SMS Bloke Kilit Kaldırma İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüde SMS Bloke Kilit Kaldırma işlemleri tamamlayabilirsiniz.