Arama Yapın

Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza

Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası yalnızca size özel teminatlar içermekle kalmaz, aracınıza yönelik yardımcı hizmetleri de kapsar.

Hemen Başvur

Yolunuzdaki engelleri birlikte kaldıralım! Kazaların ne zaman başınıza geleceğinizi bilmeseniz de hemen Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası yaptırarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası; kendi iradeniz dışında meydana gelebilecek ani ve harici kazalardan kaynaklı zararları teminat altına alanKuveyt Türk aracılığıyla satılan Katılım Emeklilik ürünüdür. Trafik kazalarından ev kazalarına ve böcek sokmalarına kadar ani gelişen kazalara karşı kendinizi güvence altına almak için Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası yaptırabilirsiniz.

Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası Özellikler

Ani kazalara karşı önlem alan Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası özellikleri şunlardır:

  • Trafik kazası, düşme, burkulma-kırık, yanma, böcek sokması gibi çok çeşitli kazalara karşı teminatlardan yararlanabilirsiniz.
  • Kaza sonucu yaralanma durumunda; poliçe teminat limitleri dahilinde hastane, doktor, ilaç, röntgen ve diğer tedavi masrafları için hastane sınırlaması olmadan teminatlardan yararlanabilirsiniz. Tedavi sonuçlandıktan sonra alacağınız faturayı Katılım Emeklilik’e ulaştırdığınızda tedavi masraflarının tarafınıza ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Asistans Hizmetleri sayesinde araç bakımı, indirimli akaryakıt gibi avantajlardan yararlanabileceğiniz gibi doktor danışma hizmeti alabilir ya da göz muayenesi olabilirsiniz.

Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası Avantajları

Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası kapsamında Asistans Hizmeti’nden ve bu hizmete bağlı aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz:

  • Akaryakıt planı: Anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından indirimli akaryakıt alabilirsiniz.
  • Araç bakım planı: Rot balans, antifriz değişimi işçiliği, araç check-up ve araç klima bakımı hizmetlerinden yılda 1’er kez; indirimli periyodik bakım ve işçilik hizmetlerinden sınırsız yararlanma imkânı elde edebilirsiniz.
  • Lastik planı: İndirimli lastik alımı ve lastik alımında ücretsiz değişim ve depolama imkânından yararlanabilirsiniz.
  • Araç yıkama: Yılda 1 kez araç yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Online doktor: Yılda 3 kez online doktor danışma hizmeti alabilirsiniz.
  • Göz sağlığı: Anlaşmalı kurumlarda yılda 1 kez göz muayenesi ile muayene dışı tetkik, tedavi, ameliyat ve benzeri işlemlerde %30‘a, anlaşmalı optik kurumlarda %40’a varan indirim imkânından yararlanabilirsiniz.

Asistans Hizmetleri’nden; limitler, açıklamalar ve detaylı ürün dokümanında belirtilen genel istisnalar kapsamında bir yıl süresince ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası İçin Hangi Kanallardan Başvuru Yapılabilir?

Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası teminatlarından ve tedavi masraflarının karşılanmasının yanı sıra ihtiyaçlarınızı karşılayacak ek hizmetlerden yararlanmak için size en yakın Kuveyt Türk şubelerine giderek Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası’na başvurabilirsiniz.