Arama Yapın

Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası

Yuvam

Beklenmedik durumlarda devreye giren teminatlar ve hayatı kolaylaştıran hizmetler, Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası'nda buluşuyor.

Hemen Başvur

Ani ve beklenmedik kazalar herkesin başına gelebilir. Kazalar sonucu ortaya çıkan finansal ve tıbbi zorlukların üstesinden gelmek için hemen Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası yaptırın!

Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası; kendi iradeniz dışında meydana gelen kazalardan kaynaklanan zararları karşılamanıza yardımcı olan Kuveyt Türk aracılığıyla satılan Katılım Emeklilik ürünüdür. Trafik kazalarından düşmeye kadar pek çok kaza için güvence veren sigorta ile tedavi masraflarını düşünmeden iyileşmeye odaklanabilirsiniz.

Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası Özellikler

Ani kazalara karşı önlem alan Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası’nın özellikleri şunlardır:

  • Trafik kazası, düşme, burkulma-kırık, yanma, böcek sokması gibi çok çeşitli kazalara karşı teminattan yararlanabilirsiniz.
  • Kaza sonucu yaralanma durumunda; poliçe teminat limitleri dâhilinde hastane, doktor, ilaç, röntgen ve diğer tedavi masrafları hastane sınırlaması olmadan teminat altına alınır. Tedavi sonuçlandıktan sonra alacağınız faturayı Katılım Emeklilik’e ulaştırdığınızda, tedavi masraflarının tarafınıza iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası Avantajları

Beklenmedik anlarda meydana gelen kazalara karşı tedavi masraflarını karşılayan Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası kapsamında aşağıdaki avantajlardan ve Asistans Hizmetleri’nden de yararlanabilirsiniz:

  • Kombi ve klima bakımı: Yılda birer kez kombi ve klima bakım hizmetleri ve bakım dışı diğer hizmetlerde %40‘a varan indirimden yararlanabilirsiniz.
  • Halı yıkama: Yılda bir kez (6m²) makine halısı yıkama, ilave hizmetlerde %40’a varan indirim avantajından yararlanabilirsiniz.
  • Petek temizliği: Yılda bir kez (en fazla 6 adet) petek temizliği yaptırabilirsiniz.
  • Stor perde: Yılda 1 kez 4 m² stor perde yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Ev temizliği: Yıl boyunca herhangi bir sınırlama olmadan ev temizliği hizmetinde %30'a varan indirim hakkı elde edebilirsiniz.
  • Online doktor: Yılda 3 kez online doktor danışma hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Koltuk yıkama: Yılda bir kez (2 kişilik) koltuk yıkama ve ilave koltuk yıkamalarda %30’a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.
  • Diş sağlığı paketi: Anlaşmalı kurumlarda yılda birer kez diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği ve röntgen çekimi ve diğer hizmetlerde indirim hakkı elde edebilirsiniz.

Asistans Hizmetleri’nden limitler, açıklamalar ve detaylı ürün dokümanında belirtilen genel istisnalar kapsamında bir yıl süresince ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası’na Hangi Kanallardan Başvuru Yapılabilir?

Huzurlu Yuvam Ferdi Kaza Sigortası’ndan yararlanmak için Kuveyt Türk şubelerimizi ziyaret ederek de sigorta başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.