Arama Yapın

Miles&Smiles Business Kartı

kt

Alışverişlerinizi Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart ile yaptığınızda Mil kazanabilir, harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Kartları Karşılaştır

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart ile hem harcamalarınızı taksitlendirme hem de harcadıkça Mil kazanma fırsatı yakalayın!

Başka bir deneyim, başka sen

banner

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart Nedir?

Ticari müşteriler için sunulacak Miles&Smiles Business kredi kartı ile şahıs firmalarının yanı sıra ilk kez ticari firmaların ortak ve çalışan yapısına yönelik çoklu TK mil kazanım yapısı ile şirket adına yapılacak harcamaları ek kartlar ile yönetilebilecek ve yapılan harcamalardan mil puan kazanılabilecektir. Ticari müşterilerimizin şirket harcamalarına ek olarak günlük ihtiyaçlarını da düşünerek bankacılıktaki en yüksek mil kazanım oranları ile müşterilerimizin hizmetinde olacaktır.

İş seyahati, konaklama, akaryakıt alımı gibi genel ticari faaliyet harcamalarınızın yanı sıra, ürün ve hizmet alımları da dâhil olmak üzere tüm şirket harcamalarınızı Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart ile yapın, kazandığınız Millerle sizin için anlamlı olan dilediğiniz yere uçun.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartınız ile alışverişlerinizden harcama kategorisi, Türk Hava Yolları üyelik statüsü, Kuveyt Türk üyelik tipinize göre değişen oranlarda Mil kazanırsınız.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart İçin Kimler Başvuruda Bulunabilir?

Tüzel bir firma ya da şahıs firması sahibiyseniz, Kuveyt Türk Mobil üzerinden Kuveyt Türklü olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart, ticari firmaların ortak ve çalışan yapısına yönelik çoklu TK Mil kazanım yapısına sahiptir. Personelinize sunacağınız ek kartlar ile yapacakları şirket harcamalarından Mil kazanımını mümkün kılabilirsiniz.

Seyahat acentelerine, Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart verilmez.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart Özellikleri

 • Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, 0850 333 0 849, www.thy.com ve Türk Hava Yolları mobil uygulaması üzerinden uçak biletleri satın alırken her 5 TL harcamanıza 1 Mil kazanabilirsiniz.
 • Vade / taksit işlemi için üye iş yeri şartı bulunmaz. Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizi vadelendirebilirsiniz.
 • Ödeme vadesini ise en fazla 6 aya kadar belirleyebilirsiniz.
 • 300 TL ve üzeri işlemlerinizde vadelendirme özelliğinden faydalanabilirsiniz.
 • İstediğiniz vade-ay ve taksit sayısını, harcama yapmadan önce Kuveyt Türk Mobil, İnternet Şube ya da Müşteri İletişim Merkezi’nin 444 0 123 numaralı telefonu aracılığıyla belirlemeniz gerekir.
 • Yapacağınız işlemler, her zaman tek çekim olarak gerçekleşir. Vadelendirme ise işlemin yapıldığı anda yapılır. Toplam maliyet, SMS yoluyla size bildirilir.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart ile alkollü içecek satan market ve tekel bayilerinde, kumarhane, şans oyunları, döviz işlemlerini tek çekim ya da taksitli olarak gerçekleştirilemez.
 • Kuyum, döviz, kontör, kablolu ve diğer ödemeli TV hizmetleri, sigorta işlemleri ile vergi, fatura ödemelerini tek çekim yapabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart Avantajları

 • Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Üyelik statünüzün Elite veya Elite Plus olması durumunda fazladan Mil kazanma oranınız %50’ye çıkar. Üyelik statülerinin gereklilikleri hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayın.
 • Acilen bir seyahate çıkmanız mı gerekiyor? Kuveyt Türk Mobil üzerinden Avans Mil talebinde bulunabilirsiniz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz uçak biletine hemen sahip olabilirsiniz.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart’ınız varsa Halalbooking Loyalty Club’da bir yıllık Diamond statüsüne hak kazanırsınız. Böylece Halalbooking.com’da yer alan dünya genelindeki birçok otelde özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.
 • Sabiha Gökçen (Plaza Premium Lounge iç ve dış hatlar) ve İstanbul (IGA Lounge) havalimanlarında bir misafiriniz ile birlikte lounge hizmetlerinden %50 indirimli faydalanabilirsiniz.
 • Yurt dışı seyahatleriniz için bir takvim yılı içerisinde 1 kere olmak şartıyla 15 güne kadar Geniş Kapsamlı Yurt Dışı Seyahat Sigortası’ndan ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart Başvurusu Hangi Kanallardan Yapılabilir?

 • Kuveyt Türk Mobil’de yer alan Müşteri Ol butonuna tıklayıp anında Kuveyt Türklü olabilir ve kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Başvuru için ayrıca size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart’ın sunduğu ayrıcalıkları ilk elden deneyimlemek için hemen başvurunuzu gerçekleştirin!