İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
 
Teknoloji ve inovasyon eksenli ürün ve hizmetleriyle dikkat çeken Kuveyt Türk, Türkiye’nin ilk faizsiz dijital bankacılık platformu olarak hayata geçirdiği Senin Bankan ile 2015 yılından beri müşterilerine şubeye gitmeden online hesap açma imkânı sunmaya başlamıştı.
 
Kuveyt Türk tarafından şubesiz bankacılık alanında 2015 yılında kurulan ve katılım finans alanında bir ilk olan faizsiz dijital bankacılık platformu Senin Bankan, şubeye gitmeden uzaktan banka hesabı açma imkânı sunarak sektörde bir yeniliğe imza attı. Senin Bankan ile müşteriler, Türkiye’nin her yerinde finansal hizmetlerden faydalanma imkânına kavuştu.

2021 yılında yapılan yeni düzenlemeyle tüm bankalar için görüntülü görüşmeyle uzaktan hesap açılış süreci başladı. Bu süreçte Kuveyt Türk, görüntülü görüşme ile hesap açılış işlemlerini Senin Bankan'dan Kuveyt Türk Mobil uygulamasına taşıdı.

Senin Bankan müşterileri tüm işlemleri için Kuveyt Türk Mobil uygulamasını, İnternet Şube'yi ve Kuveyt Türk şubelerini kullanmaya devam ederek bankacılık işlemlerine kesintisiz olarak devam ediyorlar.

 
 

Müşteri Ol 

Kuveyt Türk Mobil
görüntülü görüşmeyle hemen
müşterimiz olun.