İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Her seyahatte giden başka sensindir, dönen başka. Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartın seyahatinin her anında senin yanında.


Miles&Smiles Kuveyt Türk Business ile Kolayca Mil Biriktirin!

Ticari müşteriler için sunulacak Miles&Smiles Business kredi kartı ile şahıs firmalarının yanı sıra ilk kez ticari firmaların ortak ve çalışan yapısına yönelik çoklu TK mil kazanım yapısı ile şirket adına yapılacak harcamaları ek kartlar ile yönetilebilecek ve yapılan harcamalardan mil puan kazanılabilecektir. Ticari müşterilerimizin şirket harcamalarına ek olarak günlük ihtiyaçlarını da düşünerek bankacılıktaki en yüksek mil kazanım oranları ile müşterilerimizin hizmetinde olacaktır.

İş seyahati, konaklama, akaryakıt alımı gibi genel ticari faaliyet harcamalarınızın yanı sıra, ürün ve hizmet alımları da dâhil olmak üzere tüm şirket harcamalarınızı Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart ile yapın, kazandığınız Millerle sizin için anlamlı olan dilediğiniz yere uçun.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartınız ile alışverişlerinizden harcama kategorisi, Türk Hava Yolları üyelik statüsü, Kuveyt Türk üyelik tipinize göre değişen oranlarda Mil kazanırsınız. 

Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, 0850 333 0 849, www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları mobil uygulaması üzerinde satın alacağınız uçak biletleri için 4 TL harcamanıza 1 Mil kazanır

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business ile Anlamlı Seyahatlere Kolayca Yol Alın!

Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25 daha fazla Mil kazanırken, Elite veya Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanırsınız. Üyelik statülerinin gerekliliklerini öğrenmek için tıklayınız.
 
Çalışanlarınız için şirket adına yapacakları harcamaları ek kartlar ile yönetebilir, yapılan tüm harcamalardan Mil puan kazanabilir ve biriken Milleriniz ile uçak bileti alabilirsiniz.
 
Üstelik Miles&Smiles Kuveyt Türk Business sadece uçuş kartı değildir. Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kartınız ile ticari ihtiyaçlarınız için tek çekim olarak yaptığınız işlemleri taksitli ödeyebilir, ödemelerinizi ileri bir vadeye öteleyip, tek ödeme şeklinde gerçekleştirebilir, ödemesiz dönem seçeneği ile ilk aylarda ödeme yapmayıp, ödeme tutarını sonraki aylara erteleyebilirsiniz.
 
Seyahatlerin bazıları beklemeye gelmez, hemen gitmek gerekir. Kuveyt Türk mobil şube üzerinden Avans Mil talebinde bulunarak, Milleriniz ile uçak bileti alarak hemen uçabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business ile Seyahatın Her Anı Daha da Anlamlı!

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartı sahipleri Halalbooking Loyalty Club’da ücretsiz bir yıllık Diamond statüsü kazanmaya hak kazanırlar. Bu statü sahiplerine HalalBooking.com'da yer alan, dünya genelinde birçok otelde özel indirimler ve ayrıcalıklar sunulmaktadır.
 
Sabiha Gökçen (Plaza Premium Lounge iç ve dış hatlar) ve İstanbul Havalimanı'nda (IGA Lounge) bir misafiriniz ile birlikte %50 indirimli lounge hizmeti sunuyoruz.
 
Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kart sahipleri yurtdışı seyahatleri için yılda 15 güne kadar Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanıyor.
 
Bir takvim yılı içerisinde 1 kere olmak şartıyla yılda 15 güne kadar Geniş Kapsamlı Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanırsınız.

*Seyahat Acentelerine Miles&Smiles Business Verilmez.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business ile Yararlanabileceğiniz Taksit Seçenekleri

Vade/taksit işlemi için üye iş yeri şartı aranmaz. Yurtiçi ve yurt dışında tüm işlemlerinizi vadelendirebilirsiniz.

  • Tek çekim olarak yaptığınız işlemleri taksitli ödeyebilirsiniz. Bu sayede peşin fiyat üzerinden indirim alma imkanına sahip olursunuz.
  • 300 TL ve üzeri işlemlerinizi vadelendirebilirsiniz.
  • Miles&Smiles Business Kart’ınız ile kuyumcu harcamaları, döviz işlemleri, kontör işlemleri, vergi ödemeleri, sigorta işlemleri, fatura ödemeleri ve üyelik işlemleriniz taksitlendirilmemektedir.
  • Ödeme vadesini ise en fazla 6 aya kadar belirleyebilirsiniz.
  • İstenen vade-ay ve taksit sayısının harcama yapmadan önce 444 0 123 Çağrı Merkezi, mobil şube veya internet şubesi kanallarıyla belirlenmesi gerekmektedir.
  • Yapacağınız işlemler her zaman tek çekim olmakla birlikte işlemleriniz yapıldığı anda vadelendirme yapılmakta ve toplam maliyet SMS ile bildirilmektedir.
  • Kart başvurularınızı Kuveyt Türk mobil üzerinden ya da en yakın şubemizden yapmak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

*Miles&Smiles Business Kart ile alkollü içecek satan market ve tekel bayi alışverişlerinde, kumarhane, şans oyunları ve döviz işlemlerinde tek çekim ve taksitli olarak işlem yapılamaz. Kuyum harcamalarında, mahkeme ve para cezalarında, bağış, kontör, sigorta, vergi ve fatura ödemelerinde, kablolu ve diğer ödemeli TV hizmetlerinde yalnızca tek çekim olarak işlem yapılabilir.

Miles&Smiles Kuveyt Türk

Avantajları şimdi keşfedin!
 
 

İşin İçin Müşteri Ol 

Şahıs Şirketi Sahibi
ya da Çiftçiyseniz  
Hemen