Arama Yapın

Zorunlu Trafik Sigortası

Trafik

Kuveyt Türk ile Zorunlu Trafik Sigortası poliçesine sahip olarak trafik kazası kaynaklı maddi kayıplarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmayı mı düşünüyorsunuz? O haldeKuveyt Türk aracılığıyla satılan Neova Katılım Sigorta ürünü olan Zorunlu Trafik Sigortası detaylarına göz atabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu Trafik Sigortası aracılığıyla trafikteki diğer araçlara veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararları güvence altına alabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası’na Nasıl Başvurulur?

Trafiğe çıkan tüm araçların ruhsat sahiplerinin Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmaları kanuni olarak şarttır.

Zorunlu Trafik Sigortası Özellikleri

Zorunlu Trafik Sigortası özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Şehirlerarası ya da uluslararası yolcu taşımacılığı mı yapıyorsunuz? Zorunlu Trafik Sigortası sayesinde sürücüler ve yardımcılar dâhil sözleşmede kayıtlı herkes teminat altına alınır. Üstelik teminatlar, seyahat sürecindeki mola ve duraklamaları da kapsar.
  • Ruhsat sahibi aynı kişi olsa bile her bir motorlu taşıt için ayrı poliçe düzenlenir.
  • Poliçe basımı kanunen bir zorunluluktur ve sigorta prim ödemesini peşin yapmanız gerekir.
  • Bir kaza meydana geldiğinde zararın önlenmesine veya azaltılması amacıyla bazı masraflar yapmak durumunda mı kaldınız? Bu tür zorunlu harcamalarınız poliçe kapsamında sigortacı tarafından üstlenilir.

Zorunlu Trafik Sigortası hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.neova.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Genel Şartları için lütfen tıklayınız.

Zorunlu Trafik Sigortası İçin Hangi Kanallardan Başvuru Yapılabilir?

Kuveyt Türk Mobil ile nerede olursanız olun dilediğiniz zaman Zorunlu Trafik Sigortası’na başvuruda bulunabilirsiniz, Kuveyt Türklü değilseniz mobilden hızlıca Kuveyt Türklü olabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası poliçenizi hemen yaptırın; trafikte üçüncü kişilere, çevreye ve diğer araçlara verebileceğiniz hasarlara karşı önleminizi bugünden alın!