Arama Yapın

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet

Limitsiz

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet poliçeniz varsa Trafik Sigortası'nın limitlerinin yetmediği durumlar için ek güvence avantajı elde edersiniz.

Trafikte motorlu taşıt kullanımı esnasında üçüncü kişileri etkileyebilecek olumsuzluklar her an yaşanabilir. Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ile bu tarz durumlara karşı kapsamlı güvenceye kavuşabilirsiniz.

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası Nedir?

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, trafik kazası sonucunda üçüncü kişilere verilebilecek maddi ve manevi zararların poliçe limitleri oranında telafisini mümkün kılar. Bu sigorta ile Zorunlu Trafik Sigortası limitlerinin üzerine çıkılan durumlar için güvenceye sahip olursunuz.

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası Özellikleri

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası aracılığıyla Zorunlu Trafik Sigortası poliçelerinin kapsamı dışında olan manevi tazminat taleplerine yönelik güvence elde edebilirsiniz.
  • Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, münferit poliçe şeklinde düzenlenebilir.
  • Sigorta, kusur oranınıza göre Zorunlu Trafik Poliçesi teminatlarının üstünde güvence sağlar.

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası’na Hangi Kanallardan Başvuru Yapılabilir?

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası’na başvuru için ruhsat sahibi olmak yeterlidir. Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Kuveyt Türk Mobil ile şubeye gitmeye gerek kalmadan Kuveyt Türklü olup Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası’na başvurabilirsiniz.

Araba kullanırken meydana gelebilecek kazalarda üçüncü kişilere yönelik zararlar için endişelenmenize artık gerek yok. Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası başvurunuzu hemen tamamlayıp güvence sahibi olabilirsiniz!