Arama Yapın

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet

Limitsiz

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet ile zorunlu trafik poliçenizin kapsamı dışındaki tazminat taleplerini rahatça karşılayabilirsiniz.

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ile trafikte üçüncü kişilere verebileceğiniz zararlara karşı daha geniş teminatlara sahip olun!

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası Nedir?

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası teminatlarının kapsamı dışında kalan tazminat taleplerinin poliçe limitleri dahilinde karşılanmasını sağlar.

Sigorta, trafikte aracınızla üçüncü kişilere veya nesnelere verebileceğiniz zararları kapsar.

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası’na Kimler Başvurabilir?

Zorunlu Trafik Sigortası poliçenizin limitlerini ve teminat kapsamlarını yetersiz buluyorsanız, Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası’na dilediğiniz an başvurabilirsiniz.

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası Özellikleri

  • İsteğe bağlı Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası ile aynı risklere karşı teminat sağlar.
  • Zorunlu trafik poliçenizden farklı olarak bu sigorta sayesinde manevi tazminat talepleri için de güvence elde edebilirsiniz.
  • Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, karşı taraftan gelen tazminat taleplerini kusur oranınıza göre ve poliçe limitleri dahilinde karşılar.

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası Başvuru Hangi Kanallardan Yapılabilir?

Limitsiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası başvurularınızı Kuveyt Türk Mobil ve İnternet Şube üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Bankamızın sunduğu bu üründen yararlanmak için dilerseniz ön başvuru formunu doldurabilir veya size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Trafikte yaşayabileceğiniz her tür soruna karşı kapsamlı çözümlerden yararlanmak için hemen Kuveyt Türklü olun!