İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Eğitim Güvence Sigortası ile vefat ve kaza sonucu daimi maluliyet teminatı sunulur. Teminat tutarını, öğrencinin yıllık eğitim masrafını ve eğitim süresini dikkate alarak dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Bu tutar, her yıl kalan sigorta süresi ile doğru orantılı olarak azalır. 18 ila 65 yaş aralığında ve sağlıklıysanız bu sigortadan faydalanabilirsiniz. Sigorta süresini 2 ile 20 yıl arasında belirleyebilirsiniz.

Kuveyt Türk Eğitim Güvence Sigortası ile sağlanan teminatlar şöyle:

Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Maluliyet (Sakatlık) Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde sürekli malul kalmanız durumunda poliçenizde yer alan kaza sonucu sürekli sakatlık teminatı tutarı, maluliyet oranınıza göre tarafınıza ödenir.

Ürün hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

 

Neden Katılım Emeklilik?

Faizsiz bireysel emeklilik ve sigortacılıkta yenilikçi anlayışı, modern ve teknolojik yatırımları, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörün seçkin firmasıdır.

Detaylı Bilgi