İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Zorunlu Trafik Sigortası (Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası) ile sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmanız halinde, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre size düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin eder. 

  • Zorunlu Trafik Sigortası, şehirlerarası veya uluslararası yolcu taşıyan ve sigorta sözleşmesinde kayıtlı bulunan yolcuların, sürücülerin ve yardımcıların taşımacılık hizmetinin başlangıcından bitimine kadar, mola ve duraklamalar dâhil geçen yolculuk süresi içerisinde maruz kalacakları her türlü kazaların sonuçlarına karşı teminat verir.
  • Her bir motorlu kara taşıtı için ayrı poliçe düzenlenir.
  • Poliçe kanunen zorunlu olup, primi peşin ödenmek zorundadır.
  • Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettiren olarak yapacağınız makul ve zorunlu masraflar sigortacı tarafından karşılanır.

Ürün hakkında detaylı bilgilere www.neova.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Genel Şartları için tıklayınız.

 

Müşteri Ol 

Zorunlu Trafik Sigortası
yaptırmak için
Kuveyt Türk Mobil
görüntülü görüşmeyle hemen
müşterimiz olun.

Neova Sigorta

Neova Sigorta’nın faaliyet gösterdiği branşlardaki en önemli ilkesi bütün operasyon ve anlaşmalarında faizsizlik prensibine gösterdiği titizliktir.

Detaylı Bilgi