İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Eğitim kurumlarına ait öğrenci taksitlerinin, veli adına açılacak hesap üzerinden tahsil edilmesi ve kurum hesaplarına aktarılmasını sağlayan sistemdir.

Kuveyt Türk, özel okul, üniversite ve dershaneye ait öğrenci taksitlerinin ödenmesi için uygun gördüğü velilere gayri nakdi kredi açarak tahsilatın yapılması ve eğitim kurumu hesaplarına ödenmesi konusunda kapsamlı bir hizmet sunar.

*Okul Taksit Sistemi (OTS) velilerinizin taksit detaylarını ve okulunuzun taksitl detaylarını İnternet Şube'mizden görüntüleyebilirsiniz. İnternet Şubeye giriş yapmadıysanız giriş yapmak için en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

Okul Taksit Sistemi’nin Özellikleri

  • Kuveyt Türk, sağladığı finansmanda anaparayı taksitlendirir. Vadesinde ödenmemesi durumunda otomatik olarak gecikmeye düşer.
  • Okul Taksit Sistemi, onaylanmış müşterilerin ödeme planında bulunan bütün taksitleri garanti altına alır.
  • Tam garanti ile taksitlerinizin ödenmeme riskinden kurtulur ve tahsilat için zamandan tasarruf sağlarsınız.
  • Sistemden geçen işlemler nedeniyle eğitim kurumundan herhangi bir komisyon, katkı payı vb. ücret kesilmez. Taksit tutarı ne ise o tutar kurumun hesabına yatar.
  • Sistemden geçen işlemler nedeniyle veliden herhangi bir kâr payı komisyon vb. ücret kesilmez. Taksit tutarı ne ise o tutarı öder.
  • Eğitim kurumu parasal işlemler ile uğraşmayıp, tüm enerjisini eğitim ve öğretim işlerinde değerlendirme imkânı elde eder.
  • Kuveyt Türk’ün üniversite kayıtları için kurduğu online yapı sayesinde üniversiteyi kazanan öğrenci velisinin ödeme yapmak için üniversiteye gelmesine gerek kalmaz. Öğrenci velisi, Türkiye’deki ödeme işlemini tüm Kuveyt Türk şubelerinden online olarak yapabilir.

Anlaşmalı Okullar Listesi

*Soru ve talepleriniz için ots@kuveytturk.com.tr mail adresinden destek alabilirsiniz. 

Eğitim Finansmanı

Tüm eğitim harcamalarınız için Kuveyt Türk yanınızda!

Detaylı Bilgi