İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Trafik Sigortası (Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası) ile Kuveyt Türk, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmanız halinde, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre size düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin eder.

  • Trafik Sigortası, şehirlerarası veya uluslararası yolcu taşıyan ve sigorta sözleşmesinde kayıtlı bulunan yolcuların, sürücülerin ve yardımcıların taşımacılık hizmetinin başlangıcından bitimine kadar, mola ve duraklamalar dahil geçen yolculuk süresi içerisinde maruz kalacakları her türlü kazaların sonuçlarına karşı teminat verir.
  • Her bir motorlu kara taşıtı için ayrı poliçe düzenlenir.
  • Poliçe kanunen zorunlu olup, primi peşin ödenmek zorundadır.
  • Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettiren olarak yapacağınız makul ve zorunlu masraflar Kuveyt Türk tarafından karşılanır.

Kimler Yararlanabilir?

Araç sahibi müşterilerimiz, zorunlu trafik sigortasından yararlanabilmektedir. Müşterilerimiz kimliklerini ve araç ruhsat bilgilerini beyan ederek en yakın şubemizden  ya da internet ve mobil şubemizden zorunlu trafik sigortası yaptırabilmektedir. Hizmet ücreti ise sigorta şirketi tarafından araç ve müşteri özelliklerine göre hesaplanmaktadır.

Ürün hakkında detaylı bilgilere www.neova.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Trafik Sigortası Genel Şartları için tıklayınız.

Neova Sigorta

Neova Sigorta’nın faaliyet gösterdiği branşlardaki en önemli ilkesi bütün operasyon ve anlaşmalarında faizsizlik prensibine gösterdiği titizliktir.

Detaylı Bilgi
 

Sigorta Başvurusu

Ön başvurunuzu yapın, size ulaşalım!