İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Ödemeleriniz

  • Otomatik Ödeme: Kuveyt Türk şubesine yazılı talimat vererek kredi kartı borcunuzun, her ay son ödeme tarihinde, talimat verdiğiniz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk Şubesi veya PTT: Herhangi bir Kuveyt Türk şubesinden veya online PTT şubesinden ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.
  • EFT ile Ödeme: Yurt içindeki tüm bankalardan, kart numaranıza EFT havalesi ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk İnternet Şubesi veya Çağrı Merkezi: www.kuveytturk.com.tr adresindeki İnternet Şubemize bağlanarak, Kuveyt Türk Mobil uygulamamızı indirerek veya 444 0 123 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak kredi kartı borcunuzu kolayca ödeyebilirsiniz. İnternet Şubesi'ni ve Müşteri İletişim Merkezi'ni kullanabilmek için bir Kuveyt Türk şubesine uğrayarak Elektronik Bankacılık Hizmetleri kaydı yaptırmanız ve şifrelerinizi almanız gerekmektedir.

Gecikme Durumu

Hesap bildirim cetvelinde belirtilen asgari ödeme tutarını, son ödeme tarihine kadar ödemeniz gerekmektedir. Son ödeme tarihine kadar ödenmeyen veya kısmen ödendiği takdirde kalan tutar için, son ödeme tarihinden itibaren ödeme yaptığınız tarihe kadar veya ödeme yapmazsanız bir sonraki ekstrenin hesap kesin tarihine kada rolan süre için gecikme cezası hesaplanır. Bu tutarın üzerine, KKDF ve BSMV ayrıca ilave edilir.

Kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda derhal 444 0 123’ü arayınız.
 
Yazılı başvurularınızı (0262) 723 49 99 numarasına faks çekerek veya “KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. Ödeme Sistemleri Müdürlüğü Kart Operasyonları Birimi Cumhuriyet Mahallesi Özgürlük Caddesi No: 11/A Çayırova / KOCAELİ" adresine postalayarak bize ulaştırabilirsiniz.
 

İşin İçin Müşteri Ol 

Şahıs Şirketi Sahibi
ya da Çiftçiyseniz  
Hemen