Arama Yapın

Abonesi olduğunuz GSM operatörlerine yönelik tüm ödemelerinizi Kuveyt Türk aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Henüz müşterimiz değilseniz Kuveyt Türk Mobil ile dilediğiniz yerden hemen Kuveyt Türklü olabilirsiniz.

GSM Ödemeleri Hakkında Genel Bilgiler

  • Türk Telekom (mobil, internet, sabit hat), Vodafone ve Turkcell fatura ödeme işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilir, dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.
  • Kuveyt Türk Mobil başta olmak üzere farklı kanalları kullanarak GSM ödemelerinizi 7/24 kesintisiz gerçekleştirebilirsiniz.
  • Otomatik GSM Fatura Ödeme Talimatı verirken kredi kartıyla veya hesaptan tahsilat seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Otomatik Ödeme Talimatı ile hesabınızdan veya bireysel kredi kartınızdan tahsilat işlemi esnasında sizden herhangi bir komisyon ücreti alınmaz.
  • GSM Ödemeleri kapsamında banka kaynaklı hatalar nedeniyle kesilen gecikme cezaları Kuveyt Türk tarafından karşılanır.

GSM Ödemeleri Hangi Kanallardan Yapılır ?

GSM ödemelerinizi ve otomatik fatura ödeme talimatı verme işlemlerinizi Kuveyt Türk’ün tüm kanallarından kolay ve güvenli şekilde yapabilirsiniz.

GSM Ödemeleri için zaman kaybettiren yöntemleri geride bırakın. Hemen akıllı cihazınıza Kuveyt Türk Mobil’i yükleyip ödemelerinizi kesintisiz ve hızlı yapma deneyimini keşfedin!