Arama Yapın

Alışveriş Finansmanı

.

Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı ile kredi kartı limitinizi kullanmadan alışverişleriniz için finansman ihtiyacınızı rahatça giderebilirsiniz.

En Pratik Finansman: Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı!

 • Elektronik, beyaz eşya, cep telefonu, bilgisayar, ev tekstil ürünleri, tekne, kamp malzemeleri vb. ihtiyaçlarınız mı var?
 • 36 ay vadeye mi ihtiyaç duyuyorsunuz?
 • Yoksa kredi kartınızdaki limiti kullanmadan ödeme mi yapmak istiyorsunuz?

Öyleyse Alışveriş Finansmanı tam size göre! Zamanın değerini biliyor, teknolojide öncü olmaya devam ederek alışveriş anında finansman ile ödemeyi mümkün kılıyoruz.

Elektronikten beyaz eşyaya, cep telefonundan bilgisayara, ev tekstilinden kamp malzemelerine kadar birçok farklı kategoride e-ticaret sitelerinden alışverişi mi tercih ediyorsunuz? O halde ihtiyacınız olan her an Alışveriş Finansmanı’nı tercih edebilirsiniz.  

Alışveriş Finansmanı Nedir?

Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı, anlaşmalı e-ticaret sitelerinde ve bayilerde ödeme kolaylığı avantajı sunan dijital bankacılık ürünüdür. Kuveyt Türk müşterileri, finansman desteği sayesinde kredi kartlarını kullanmadan ödeme yapma imkânına sahip olur. 

 • Alışveriş Finansmanı, anlaşmalı e-ticaret siteleri ve bayilerde ödeme imkanı sunan dijital ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 • Anlaşmalı e-ticaret sitelerinden ihtiyaçlarınız için kullandığınız finansman tutarını 36 aya varan vade seçeneği ile rahatlıkla ödeyebilirsiniz.
 • Cep Telefonu alışverişleriniz 12.000 TL’ye kadar maksimum 12 taksit, 12.000 TL’nin üzerinde ise maksimum 3 taksit olarak vadelendirilmektedir.
 • Tablet alışverişleriniz maksimum 6 ay vadelendirilmektedir.
 • Bilgisayar alışverişleriniz maksimum 12 ay vadelendirilmektedir.

Alışveriş Finansmanı'na Nasıl Başvurulur?

Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı başvurusu için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir:

 • Anlaşmalı e-ticaret sitesinde sepetinizi oluşturduktan sonra “Kuveyt Türk QR ile Ödeme” seçeneğini seçin.
 • Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yüklü Kuveyt Türk Mobil uygulamasını açın.
 • Ekrandaki kodu, “QR Kod İşlemleri – Ödeme Yap” adımlarını sırasıyla takip ederek okutun.

İşte başvuru yapmak bu kadar kolay! Finansman başvurusu onaylanan müşterilerimiz, başvuruda seçtikleri taksit sayısı ile e-ticaret sitesinde oluşturdukları sepetteki ürünlerin bedelini rahatça öder. Sıra kullandığınız finansman ile ilgili bilgilere erişmeye geldiğinde ise mobil uygulamamızda yer alan “Finansmanlarım” menüsüne tıklayabilirsiniz.

Alışveriş Finansmanı ile Nasıl Ödeme Yapılır?

 • Anlaşmalı e-ticaret sitelerinden yapacağınız alışverişlerinizin ödeme aşamasında "Kuveyt Türk QR ile Öde" seçeneğinin seçilmesiyle finansman talebi girilmiş olur.
 • Kuveyt Türk Mobil'in "QR Kod İşlemleri" sayfasından ekrandaki QR kod okutulur.
 • Finansman talebininiz anında sonuçlanır. Başvurunun sonuçlanmasını beklemek gerekmediği için oldukça pratiktir.
 • Gerekli bilgilerin doldurulup sözleşmelerin onaylanmasıyla işlem tamamlanmış olur.
 • Finansmanınız ile ilgili bilgilere Mobil Şube’nin Finansmanlarım sayfasından ulaşılabilirsiniz.
 • Alışveriş Finansmanı ile finansmanınızı 7/24 güvenle kullanabilirsiniz.
 • Aşağıda yer alan örnek hesaplama tablosunu inceleyerek 10.000 TL finansman için geri ödeme detayları konusunda fikir edinebilirsiniz:
Finansman Tutarı Vade Süresi  Aylık Kar Oranı Taksit Tutarı Toplam Masraflar Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
10.000 TL 12 Ay %4,52 1.169,99 TL 86,30 TL %8,0720 %96,8644
 • Finansman tahsis ücreti finansman tutarının %0,5’i olup bu tutar üzerine BSMV eklenecektir. Tahsis ücreti peşin olarak hesabınızdan alınacağı için hesabınız müsait olmalıdır.
 • Tahsis ücreti hesaptan peşin olarak alınır. Dolayısıyla hesabınızda yeterli bakiye mutlaka olmalıdır.

Alışveriş Finansmanı'na Hangi Kanallardan Başvuru Yapılır? 

Alışveriş Finansmanı’nın sağladığı avantajlardan yararlanmak için akıllı telefonunuzda veya tabletinizde Kuveyt Türk Mobil’in yüklü olması gerekir. Anında başvuru ve sonuç özellikleri sayesinde finansman desteğinden yararlanmak için uzun süreler harcanması gerekmez. Bir işletme sahibi olarak Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı ile müşterilerinizden ödeme almak içinse yerindefinansman@kuveytturk.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ödemelerinizde kredi kartı kullanma zorunluluğunu ortadan kaldıran Alışveriş Finansmanı desteğinden faydalanmak için hemen akıllı cihazınıza Kuveyt Türk Mobil yükleyin!

Anlaşmalı Firmalar

iyzico ile Öde

Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı ile giyim, mobilya ve elektronik gibi onlarca kategoride 36 aya varan taksitlerle alışveriş yapmak için hemen iyzico ile Öde geçerli mağazaları ziyaret edin! Anlaşmalı mağazaları görüntülemek için tıklayın.

Otomotiv

Giyim

Sağlık & Optik & Medikal Ürünler

Yapı Market & Bahçe

Baskı Hizmetleri

Balıkçılık

Fotoğrafçılık

 

Siz de Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı ile müşterilerinizden ödeme almak isterseniz yerindefinansman@kuveytturk.com.tr adresi yardımıyla iletişime geçebilirsiniz.