Arama Yapın

Trendyol Alışveriş Finansmanı

.

Trendyol’dan oluşturduğunuz sepetinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı ile ödeyebilirsiniz.

Trendyol Alışverişlerinizde Büyük Fırsat!

Alışveriş Finansmanı ile ihtiyaçlarınız bir tık uzağınızda! Trendyol’dan oluşturduğunuz sepetinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı ile ödeyebilirsiniz! Sepetinizi oluşturmak sizden finansman fırsatı bizden!
Giyimden mobilyaya, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar pek çok kategoride yapacağınız Trendyol alışverişlerinizde uygun kar oranlarıyla 36 aya varan taksit imkanı ile Alışveriş Finansmanı fırsatını kullanabilir, kredi kartı limitiniz ve nakit paranızdan harcamadan alışveriş keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Trendyol Alışveriş Finansmanı Nedir?

Alışveriş Finansmanı yapacağınız alışverişlerde taksitli ve avantajlı ödeme imkanı sunan dijital bir finansman ürünüdür.
Alışveriş Finansmanı ödeme seçeneğini Trendyol alışveriş uygulamasından yapacağınız alışverişlerinizde sepetinizde anında kullanabilirsiniz.
Alışveriş Finansmanı ödeme seçeneği ile 100.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 36 aya varan taksit fırsatından faydalanarak alışverişinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur? 

Trendyol uygulaması üzerinden sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneğinde Alışveriş Kredisi-Kuveyt Türk’ü seçip bilgilerinizi doldurduktan sonra anında Alışveriş Finansmanına başvurabilirsiniz.
Finansman başvurusu onaylanan müşterilerimiz Kuveyt Türk Mobil üzerinden sözleşmeleri onaylayarak finansman başvuru işlemini tamamlayabilirler.
Kuveyt Türk müşterisi değilseniz Kuveyt Türk Mobil üzerinden görüntülü görüşmeyle müşterimiz olduktan sonra Trendyol mobil uygulamasından Alışveriş Finansmanı başvurusunda bulunabilirsiniz.
İşlemini tamamlayan müşterilerimiz siparişlerini Trendyol hesapları üzerinden takip edebilirler.
Kampanya kapsamında kullanacağınız Alışveriş Finansmanında tarafınıza sigorta ve tahsis ücreti yansıtılmayacaktır.
 
Dipnotlar

  • Tahsis süreçleri olumlu olan müşterilerimiz Alışveriş Finansmanı’ndan yararlanabilecektir. Bankamız finansman kullandırım politikaları çerçevesinde, finansman başvurusunda bulunan her müşterimiz için ayrı değerlendirme yapmaktadır.
  • Kuveyt Türk kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme, sonlandırma hakkını saklı tutar.