Arama Yapın

Dijital Kâşif Kart

kt

Online alışverişlerde kullanılabilen Dijital Kaşif Kart'ta alışveriş ve para çekme limitlerini siz belirlersiniz.

Teknolojiyi inovasyonla birleştiren Dijital Kâşif Kart, küçük kâşiflerin yenilikçi özelliklerden yararlanmasını sağlar. Hemen Kuveyt Türk Mobil üzerinden alabileceğiniz kartınız ile teknoloji parmaklarınızın ucunda!

Dijital Kâşif Kart Nedir?

Dijital Kâşif Kart; ebeveyn kontrolünde kullanılabilen ve nakit taşıma riskine karşı güvence veren Kuveyt Türk ürünüdür. Çocuklarınız Dijital Kâşif Kart ile online alışveriş yapabilir ya da nakit ihtiyaçlarını ATM’ler sayesinde giderebilir.

Dijital Kâşif Kart Nasıl Alınır?

Bilim ve aklın yolunda ilerleyen çocuklarınız için çok sayıda avantaj sunan Dijital Kâşif Kart için başvurunuzu Kuveyt Türk Mobil üzerinden yapabilirsiniz.

Dijital Kâşif Kart Özellikleri

Kuveyt Türk Dijital Kâşif Kart’a ait özellikler şu şekildedir:

  • 100 TL kart limitinizi isterseniz alışverişlerde harcayabilir isterseniz nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kullanabilirsiniz.
  • Talebinize göre alışveriş ve para çekme limitlerinizi 20 TL, 60 TL, 100 TL ve 300 TL olmak üzere güncelleyebilirsiniz.

Dijital Kâşif Kart Avantajları

Kullanımı ebeveyn kontrolünde olan Dijital Kâşif Kart’ın avantajları şunlardır:

  • Çocuğunuz, nakit taşıma riski olmadan güvenli bir şekilde harcama yapabilir.
  • Dijital kâşiflerin kodlama öğrenmesine ve bilimsel gelişimine katkıda bulunan ve şube stokları ile sınırlı olan Görev Mars oyununu edinebilirsiniz.
Harcama Limitleri Para Çekme Limitleri
40 TL 20 TL
160 TL 60 TL
280 TL 100 TL
880 TL 300 TL

Bilime önem veren Dijital Kâşifler için Görev Mars Oyunu şubelerimizde!

  • Dijital Kâşifler için Kuveyt Türk’e özel geliştirilen Görev Mars Oyunu çocukların hem bilimsel gelişime katkı sağlar hem de kodlama dünyasıyla tanışmasına imkân verir.
  • Görev Mars Oyunu hediye edilmesi için Dijital Kâşif Kartı alınması zorunludur.
  • Oyun, şube stokları ile sınırlıdır.

Dijital Kâşif Kartı’na Hangi Kanallardan Başvuru Yapılabilir?

Dijital Kâşif Kart başvuru ya da işlemleri için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Dijital Kâşif Kartı’nızı almak için Kuveyt Türk Mobil üzerinden hemen Kuveyt Türklü olabilir, kart işlemlerinizi de aynı kanal üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz İnternet Şubesi’ni kullanabilir ya da Kuveyt Türk şubeleri aracılığıyla da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Kâşif Kart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Kâşif nedir?

Dijital Kâşif, sorgulayıcı bakış açısıyla teknoloji ve bilimin üzerine düşerek geleceğe yön verecek olan çocuklardır. Birikim yapmayı ve hesaplarını bilen çocuklarınız için Kuveyt Türk tarafından özel olarak sunulan Dijital Kâşif ürünlerini keşfedebilirsiniz.

Geleneksel finansal işlemlerin ötesinde bir deneyim sunan Dijital Kâşif Kart, çocuklarınızın finansal işlemlerini kolayca yönetmenizi sağlar. Dijital dünyanın sunduğu benzersiz avantajlardan yararlanmak için siz de hemen Kuveyt Türk Mobil’den kart talebinde bulunabilirsiniz.