Arama Yapın

Kıymetli Maden Alım Satımı

Maden

Dijital kanallarımız üzerinden kesintisiz Kıymetli Maden Alım Satımı yapabilir, birikiminizi vadeli ve vadesiz hesaplarda tutabilirsiniz.

Kıymetli Maden Alım Satımı işlemlerinizi Kuveyt Türk’ün farklı kanalları üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

Kıymetli Maden Alım Satımı Nedir?

Kıymetli Maden Alım Satımı, vadeli veya vadesiz hesap açtırarak kıymetli birikiminizi Kuveyt Türk güvencesi altında saklayabileceğiniz ve dilediğiniz zaman alım satım yapabileceğiniz bir hizmettir.

Kıymetli Maden Alım Satımı Nasıl Yapılır?

Kıymetli Maden Alım Satımı işlemlerinizi Kuveyt Türk Mobil ve İnternet Şube üzerinden 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.
Alım ve satım işlemleriniz için ayrıca şubelerimizi ziyaret edebilir ya da ATM ve XTM’lerimizi kullanabilirsiniz.

Kıymetli Maden Alım Satımı Özellikleri

●    30.09.2000 itibarıyla altın harici diğer Kıymetli Maden alış işlemleri üzerinden alınan BSMV oranı %1’den (yüzde bir) %0,2’ye (binde iki) düşürülmüştür.
●    Kuveyt Türk Mobil, İnternet Şube ve şubeler kanalından yapacağınız Kıymetli Maden işlemlerinde, BSMV alış tutarı üzerinden bu oranla hesaplanır.
●    Tüm dijital kanallarımız aracılığıyla 15 güne kadar geçerli Kıymetli Maden alım satım emri verebilirsiniz. (Dijital kanallardan daha önce verdiğiniz 30 gün ve daha uzun süreli ya da süresiz alım satım emirleri ise 17.08.2021 tarihinde bankamızca otomatik olarak iptal edilmiştir.)
Kıymetli Madem Alım Satımı yaparken güvenli ve hızlı işlem avantajını, Kuveyt Türk Mobil üzerinden müşterimiz olarak hemen deneyimleyin!