Arama Yapın

Montaj All Risks Sigortası sayesinde makinelerinizin montajı esnasında meydana gelebilecek tüm risklere karşı önleminizi zamanında alın!

Montaj All Risks Sigortası Nedir?

Montaj All Risks Sigortası, montaj sürecinin başlangıcından bitimine kadarki tüm süreçlerde oluşabilecek riskleri güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Beklenmedik sebeplerden oluşan hasarlar ile doğal afetler, yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık kaynaklı kayıplar sigortanın kapsamı dahilindedir.

Montaj All Risks Sigortası’na Kimler Başvurabilir?

Müteahhitlik yapan, makine parkuruna veya elektrikli cihazları bünyesinde barındıran firma sahibi tüm müşterilerimiz; Montaj All Risks Sigortası’na başvurabilir. Başvuru aşamasında kimlik ve montaja konu makine ya da elektrikli cihaz bilgileri talep edilir. Hizmet ücreti ise işlem bazlı olarak sigorta şirketince hesaplanır.

Henüz müşterimiz değilseniz Kuveyt Türk Mobil üzerinden anında Kuveyt Türklü olabilir ve sigorta başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Montaj All Risks Sigortası Teminatları

  • Enkaz kaldırma masrafları
  • Montaj işlerini yerine getirmek için kullanılan makine ve ekipmanlar
  • Şantiye tesisleri
  • Üçüncü şahıs mali sorumluluk
  • Dört haftayı aşan tecrübe devresi
  • Terör, grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri
  • Hasar sonucunda gerekli fazla mesai ve seri nakliye masrafları

Montaj All Risks Sigortası hakkında detaylı bilgi için www.neova.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Montaj Sigortaları Genel Şartları’nı incelemek içinse lütfen tıklayın.

Montaj All Risks Sigortası’na Başvuru Hangi Kanallardan Yapılabilir?

Teklif sürecini hızlandırmak için dilerseniz ön başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Alternatif olarak size en yakın Kuveyt Türk şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Ticari faaliyetlerinizde sürekliliğinizi sekteye uğratacak risklere karşı Kuveyt Türk’ün sunduğu sigortalar ile hazırlıklı olun!