İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Sevgili Arkadaşlar,

Hangi yaşta olursak olalım, teknoloji hepimizin hayatında önemli bir yer tutuyor. Sizler ders çalışırken, araştırma yaparken, eğlenirken teknolojiden yararlanıyorsunuz. O halde teknolojiyi doğru kullanmak ve en iyi şekilde faydalanmak çok önemli.

Kuveyt Türk Katılım Bankası olarak, teknolojinin temeli olan kodlama ve robotik eğitimlerine büyük önem veriyoruz. Sizin de bu alanda ne kadar istekli ve başarılı olduğunuzu biliyoruz.  O nedenle sizler için macera dolu bir oyun hazırladık.

Görev Mars isimli bu oyunla bildiklerinizi pekiştirirken çok eğleneceğinizi umuyoruz. Belki de ileride şu anda elinizde olan bu oyun gibi sizler de yeni oyunlar hazırlayacaksınız. Bilimde, sanatta, sanayide sizin teknolojileriniz kullanılacak. Çalışmalarınıza devam ederek teknoloji geliştirmeye katkıda bulunun.

Sizlerden küçük bir isteğimiz daha olacak. Teknoloji kullanmanın çok önemli olduğunu söyledik ancak her şeyde olduğu gibi teknoloji kullanımının da bir sınırı olmalı. Bu yüzden özellikle ailelerinizin, öğretmenlerinizin uyarılarını dikkate alın. Arkadaşlarınıza, ailenize, sevdiklerinize zaman ayırın. Sokakta, doğada arkadaşlarınızla oyunlar oynayın. Derslerinizi, araştırmalarınızı ihmal etmeyin. Eğer doğru bir program yaparsanız hepsine vakit bulacağınızı göreceksiniz.

Hayallerinizdeki geleceği değerlerimizle kodlamak sizin elinizde.

Hepinize başarılar dileriz.

Sevgilerimizle.