İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

SGK Prim ve Borç Ödemeleri

Tüm SGK Prim ve borç ödemelerinizi Kuveyt Türk internet şubesi , Kuveyt Türk mobil şubesi , 444  0 123 no’lu çağrı merkezi , tüm Kuveyt Türk şubelerinden hızlı , kolay ve masraf ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk kredi kartınızla www.sgk.gov.tr ‘den de ödeme yapabilirsiniz.
 

Otomatik Ödeme Talimatı

 “4a SSK Cari Dönem” ve “4b Bağ-kur Cari Dönem”  ödemeleriniz için Kuveyt Türk hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vererek ödemelerinizi takip etme zahmetinden kurtulabilirsiniz.
 

SGK Ödemesi Nasıl Yapılır?

  • Kuveyt Türk mobil şubesi “Ödemeler” > “SGK”  menüsünden ödemek istediğiniz borç tipini seçtikten sonra online borç sorgulayarak veya “Beyan ile Öde” sekmesinden offline sorgusuz şekilde ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kuveyt Türk internet  şubesi “Ödemeler” > “SGK”  menüsünden  tahsilat tipi olarak “Borç usulü tahsilat”  seçtikten sonra online borç sorgulayarak veya tahsilat tipi olarak  “Beyan usulü tahsilat” seçtikten sonra offline sorgusuz şekilde ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tüm Kuveyt Türk şubelerinden ve XTM’ şubelerimizden ve 444 0 123 No’lu çağrı merkezimizden SGK ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • “4a SSK Cari Dönem” ve “4b Bağ-kur Cari Dönem” takip etme zahmetinden kurtulmak için tüm Kuveyt Türk şubelerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
İnternet şubesi , mobil şubesi , XTM , çağrı merkezi ve tüm Kuveyt Türk şubelerinden ödeyebileceğiniz borç türlerini öğrenmek için tıklayınız
 

Şube ve ATM'ler

Size en yakın Şube ve ATM'lere ulaşmak için