İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Her seyahatte giden başka sensindir, dönen başka. Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartın seyahatinin her anında senin yanında. 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Kredi Kartınız ile Kolayca Mil Biriktirin!

Miles&Smiles Kuveyt Türk Kredi Kart ile alışverişlerinizden harcama kategorisi, Türk Hava Yolları üyelik statüsü, Kuveyt Türk üyelik tipinize göre değişen oranlarda Mil kazanırsınız.  Ne kadar Mil kazanacağınızı öğrenmek için Kuveyt Türk Miles&Smiles sitemizi ziyaret ediniz.
 
Türk Hava Yolları satış kanallarından (www.thy.com.tr, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları mobil uygulaması) satın alınan uçak biletlerinde 5 TL’ye 1 Mil kazanırsınız. Ayrıca Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartlarınız ile yurt içi bilet alımlarında 6 aya varan vade farksız taksit avantajından yararlanabilirsiniz. 
 
Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25 daha fazla Mil kazanırken, Elite veya Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanırsınız. Üyelik statülerinin gerekliliklerini öğrenmek için tıklayınız.
 
Seyahatlerin bazıları beklemeye gelmez, hemen gitmek gerekir. Kuveyt Türk Mobil üzerinden Avans Mil talebinde bulunup Milleriniz ile uçak bileti alarak hemen uçabilirsiniz. Detaylı bilgi Kuveyt Türk Miles&Smiles web sitemizi ziyaret ediniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Kredi Kartınız ile Anlamlı Seyahatlere Kolayca Yol Alın!

Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartınız sayesinde biriktirdiğiniz Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yollarında kendinize veya sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilirsiniz.
 
Ödül biletinizi Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849 Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları satış ofislerinden alabilirsiniz. 
Biriktirdiğim Millerim ile nereye uçabilirim ve ödül bilet detaylarını öğrenmek için tıklayınız
 
Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartınız sayesinde Miles&Smiles üyelik hesabınızda biriken Miller ile Türk Hava Yolları’nın online alışveriş sitesi shopandmiles.com sayfasından alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişinizin bir kısmını Milleriniz ile yaparken kalanı için Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Kredi Kartınız ile Seyahatin Her Anı Daha da Anlamlı!

Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartı sahipleri Halalbooking Loyalty Club’da ücretsiz bir yıllık Diamond statüsü kazanmaya hak kazanırlar. Bu statü sahiplerine HalalBooking.com'da yer alan, dünya genelinde birçok otelde özel indirimler ve ayrıcalıklar sunulmaktadır. Hemen faydalanmak için tıklayınız

Miles&Smiles kart sahipleri; ihtiyaç duyacakları her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda 444 0 123 numaralı Çağrı Merkezi'mize bağlandıktan sonra 3 – 1 – 7 – 3’ü tuşlayarak asistans destek hattımıza ulaşabilir ve hizmet alabilirler.

Mastercard’ın üst segment kartı World Elite, Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları ile sizlere ulaşıyor.

Yurt dışında birçok ayrıcalık sunan World Elite kartınız giyimden restorana, araç kiralamadan konaklamaya kadar 100’den fazla markada ekstrenizde indirim alın. Bunun için tek yapmanız gereken gümüş logolu World Elite Mastercard’ınızı anlaşmalı noktalarda kullanmak. İndiriminiz 7 iş günü içinde ekstrenize otomatik olarak yansıyacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartlarınızla İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda geçerli otopark ve vale hizmetlerinde %50 indirim fırsatı. Bu ayrıcalıktan yıl içerisinde toplamda 1000 TL'ye kadar yararlanılabilmektedir.
 
Sabiha Gökçen (Plaza Premium Lounge iç ve dış hatlar) ve İstanbul Havalimanı'nda (IGA Lounge) bir misafiriniz ile birlikte %50 indirimli lounge hizmeti sunuyoruz.
 
Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartı sahipleri bir takvim yılı içerisinde 1 kere olmak şartıyla yılda 15 güne kadar Geniş Kapsamlı Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanabiliyor. Yurtdışı seyahat sigortasının detaylarını öğrenmek için Kuveyt Türk Miles&Smiles web sitemizi ziyaret ediniz.
 

Müşteri Ol 

Kuveyt Türk Mobil
görüntülü görüşmeyle hemen
müşterimiz olun.

 

Miles&Smiles Kuveyt Türk

Avantajları şimdi keşfedin!