Arama Yapın

Sağlam Kart Kampüs

.

Bu devirde Sağlam Kartlı olmak var!

Kartları Karşılaştır

Geleceğe doğru güçlü adımlarla yürüyün! Hemen Kuveyt Türk Mobil üzerinden Sağlam Kart Kampüs talebinde bulunabilir, finansal ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Sağlam Kart Kampüs Nedir?

Sağlam Kart Kampüs; eğitim ve sağlık sektörlerinde vade farksız 5 taksitle harcama yapabileceğiniz ve kart ücreti olmadan kullanabileceğiniz Kuveyt Türk kredi kartı ürünüdür. Hayatınızın en heyecan verici döneminde finansal bağımsızlığınızı destekleyen Sağlam Kart Kampüs’ten yararlanmak için hemen Kuveyt Türk Mobil’den başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

 • Acil nakit ihtiyaçlarınızda Sağlam Kart Kampüs'ün nakit avans özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Sağlam Kart Kampüs'te yıllık kart ücreti bulunmamaktadır.

Sağlam Kart Kampüs Avantajları

Sağlam Kart Kampüs, Kuveyt Türk müşterilerine aşağıdaki avantajları sağlar:

 • Yılın her dönemi gerçekleştirilen farklı kampanyalar sayesinde indirim ve taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • Herhangi bir ek ücret ödemeden Sağlam Kart Kampüs’ün sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 • Restoran ve market harcamalarında %10 indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Kuveyt Türk Mobil üzerinden Sağlam Kart’ı yönetebilirsiniz.
 • İhtiyaç duyduğunuz her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda 444 0 123 numaralı Müşteri İletişim Merkezi'mize bağlandıktan sonra Asistans destek hattımıza ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Kampanyalar

 • Sağlam Kart Kampüs ile her ihtiyaca uygun kampanya var!
 • Sağlam Kart Kampüs ile yılın her dönemi farklı kampanya var. Sağlam Kart Kampüs ile faydalanabileceğiniz indirim ve taksit kampanyalarını görebilmek için kampanyalar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Taksit

 • Kuveyt Türk posları ile anlaşmalı üye iş yerlerinde 100 TL ve üzeri harcamalarınızı taksitlendirebilirsin.
 • Sağlam Kart Kampüs Eğitim, sağlık  sektöründe vade farksız 5 taksit yapar.

Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik ve Bankacılık uygulamamız gereği;

 • Yasal düzenlemeler gereği; telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, fatura ödemeleri, sigorta ödemeleri, vergi ödemeleri, kozmetik, ofis malzemesi ve kuyum harcamaları, hediye kart, hediye çeki, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları sonradan taksitlendirme uygulamasına dahil değildir.
 • Bilgisayar donanım, yazılım ve hizmet alımlarında ve THY ile yurtiçi bilet alımlarında ödeme esnasında belirtilen seçenekler dahilinde en fazla 6; elektrik ekipman ve elektronik eşya alımında en fazla 4 taksit yapılabilir.
 • Mevzuatın öngördüğü taksit sayılarının üzerinde taksitlendirme yapılamayacaktır
   

Altın Puan

 • Sağlam Kart Kampüs ile katıldığınız kampanyalardan Altın Puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Altın Puan'larınız birikir ve 50 TL' yi aştığı anda Altın Cari Hesabınıza aktarılır. Böylece ister altınlarınızı biriktirirsiniz, isterseniz gram altın olarak şubelerimizden altınlarınızı alabilirsiniz.

*Taksitli harcamalarda işlemin orijinal tutarı harcamanın yapıldığı ay kampanyaya dahil edilir. Gelecek aylardaki taksit tutarları o ayların kampanyasına dahil edilmez.  Nakit Avans, kredi kartından banka hesaplarına ya da başka banka kartlarına yapılan para transferleri, Kâr Payı, KKDF, BSMV gibi tutarlar, bankamızca tahsil edilen komisyonlar ve ekstre dönemi içinde yapıldığı halde provizyonda beklemesi sebebi ile ekstreye yansımamış tutarlar harcama tutarı hesaplanırken kapsam dışında tutulmaktadır.

**Müşterimizin bankamıza ait herhangi bir kredi kartında gecikmesinin olmaması gerekmektedir.

Nakit Avans

 • Sağlam Kart Kampüs ile kart limitinin %10’u kadar, en fazla 100 TL ile sınırlı olacak şekilde nakit avans çekebilirsiniz.
 • Nakit avans çekiminden en fazla 3 TL ile sınırlı olmak üzere, çekilen nakit avans tutarının %1’i kadar ücret alınmaktadır.
 • Çekilen nakit avansin ilk ekstrede ödenmesi gerekmektedir.
 • Nakit avans çekebilmek için ödenmemiş ekstre borcunun bulunmaması gerekmektedir.

Sanal Kart

Kuveyt Türk Mobil üzerinden anında Sanal Kartınızı oluşturabilir, limitinizi dilediğiniz gibi yönetebilir ve kartınızı anında kullanabilirsiniz.

Sanal kartınızın limitini ihtiyacınız kadar oluşturabilirsiniz.

Sanal Kart, kartınıza bağlı olarak çalışan, kartın fiziki olarak bulunmadığı ve dolayısıyla kayıp/çalıntı riski taşımayan, internet ve mail order alışverişlerinizde kullanılabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Sanal Kartınızla, tüm yurt içi ve yurt dışı internet sitelerinden güvenle ve kolaylıkla alışveriş yapabilir, kartınızın sahip olduğu tüm özelliklerden faydalanırsınız.

Sanal Kartınızı, Mobil veya İnternet Bankacılığından; Kartlarım-Sanal Kart Oluştur menüsü üzerinden oluşturabilirsiniz.

Bir müşterimize en fazla 30 adet Sanal Kart tanımlanabilmektedir.

Online İşlemler

Sağlam Kartınıza ait tüm detaylar telefonunuz kadar yakın!

Kuveyt Türk Mobil üzerinden,

 • Kart limitinizi, güncel dönem harcamalarınızı, ekstrenizi ve gelecek dönemlere ait taksit tutarlarınızı ve biriken Altın Puanlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
 • Kart Borcunuzu görüntüleyebilir ve ödeyebilirsiniz.
 • İnternet harcamalarınız için sanal kart oluşturabilir, sanal kart limitlerinizi ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz.
 • Hesap kesim tarihinizi değiştirebilirsiniz.
 • Kartınız internet harcamalarına açıp kapatabilirsiniz.
 • Kartınıza yeni şifre belirleyebilirsiniz.
 • Kartınıza hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.

Asistans Hizmetleri

Aracınızla yolda mı kaldınız, çilingire mi ihtiyacınız var Sağlam Kart her zaman yanınızda!

Sağlam Kart sahipleri; ihtiyaç duyacakları her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda 444 0 123 numaralı Müşteri İletişim Merkezi'mize bağlandıktan sonra asistans destek hattımıza ulaşabilir ve hizmet alabilirler.

 Sağlam Kart Kampüs Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sağlam Kart Kampüs’le hangi kampanyalardan yararlanabilirim?

Sağlam Kart Kampüs ile ihtiyacınıza uygun, yılın her dönemi gerçekleştirilen farklı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. İndirim ve taksit kampanyalarını görebilmek için Sağlam Kart Kuveyt Türk Kampanyalar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sağlam Kart Kampüs’ün hizmet ücreti var mı?

Sağlam Kart Kampüs’ü yıllık kart ücreti, komisyon ya da hizmet bedeli olmadan kullanabilirsiniz.

Altın Puan nedir? Ne işe yarar?

Birikim yapamadığınızı düşünüyorsanız, Altın Puan’dan faydalanabilirsiniz. Sağlam Kart Kampüs ile katıldığınız kampanyalardan Altın Puan kazanabilir, biriktirdiğiniz puanları 50 TL'yi aştığı anda altın cari hesabınıza aktarabilirsiniz. Böylece ister altınlarınızı biriktirebilir isterseniz gram altın olarak şubelerimizden altınlarınızı alabilirsiniz.

Sağlam Kart Kampüs ile nakit avans kullanabilir miyim?

Nakit avans çekiminden en fazla 3 TL ile sınırlı olmak üzere, çekilen nakit avans tutarının %1’i kadar ücret ödemeniz şartıyla; acil nakde ihtiyaç duyduğunuz anlarda, kart limitinin %50’u kadar, en fazla 100 TL ile sınırlı olacak şekilde nakit avans çekebilirsiniz.

Ek olarak; nakit avans çekebilmek için ödenmemiş ekstre borcunun bulunmaması ve çektiğiniz ilk nakit avansı ilk ekstrede ödemeniz gerekir.