İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Çek

Kayıtsız şartsız belirli bir bedelin ödenmesi için yapılan havaledir. Çek, hukuki önemi itibariyle bir ödeme aracıdır. Kuveyt Türk aracılığıyla çek ve senet alacaklarınızı tahsil edebilir, akıbetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Kuveyt Türk’ten çek hesabı açtırarak Türk Lirası veya Yabancı Para çek karnesi talebinde bulunabilirsiniz. Çek başvurularınızı şubelerimizden yapabilirsiniz.

Karekodlu Çek

Karekodlu Çek, çeki düzenleyenin (keşidecinin) banka ve şube bilgilerini, hesap numarasını ve çek numarasını içeren bir karekod (QR Code) basılmış özel bir çektir. Akıllı cihazlardaki Findeks Mobil Uygulamasına okutulan Karekodlu Çek vasıtasıyla, çek yaprağının doğruluğu ve keşidecinin geçmiş çek ödeme performansına ilişkin özet rapora ulaşılabilir. 1 Ocak 2017 tarihinden sonra bankamız tarafından tüm çekler Karekodlu olarak basılmaktadır. Karekodlu çek başvurularınızı şubelerimizden yapabilirsiniz.
Detaylar için tıklayınız.

Sürekli Form Çek

Sürekli Çek Programı, fazla sayıda çek koçanı kullanan bireysel, kurumsal, küçük işletme olan tüm müşterilerimize şubelerimiz tarafından sunulur. Detaylar için tıklayınız.

Senet

Alacaklı olduğunuz senet tahsilatları için tüm Kuveyt Türk şubelerinden hizmet alabilirsiniz.

Şube ve ATM'ler

Size en yakın Şube ve ATM'lere ulaşmak için