İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Kuveyt Türk’ün İnovatif Ürünleri Herkesin İşine Geldi!

18.12.2018

Türkiye’nin öncü katılım bankası Kuveyt Türk, inovatif ürün ve hizmetlerini tanıttığı dijital reklam kampanyasının devam serisini yayınladı. “Herkesin de işine geldi” sloganının kullanıldığı dört yeni reklam filminde, sevilen oyuncu Bilal Çatalçekiç, haşere ilaçlama uzmanından astronota kadar birbirinden eğlenceli karakterleri canlandırdı.
 
Kuveyt Türk, geçen yıl yayınladığı reklam filmleriyle inovatif ürün ve hizmetlerini tanıtmaya başlamıştı. Müşterilerin hayatını kolaylaştıran teknolojik ürün ve hizmetler yoğun talep görürken, reklam filmleri de çok sevildi ve milyonları aşan izlenme rakamlarına ulaştı. Kuveyt Türk, bunun üzerine kampanyanın devamı niteliğinde dört yeni reklam filmi hazırladı.
 
Yeni reklam serisinde Kuveyt Türk’ün bireysel, KOBİ ve ticari müşterilerine hitap eden inovatif ürünleri XTM, Cebim POS, Online Finansman ve Senin Bankan ürünlerinin iletişimi yapıldı. Reklamlarda, Kuveyt Türk hizmetlerinin herhangi bir hedef kitle grubuna değil tüm kesimlere hitap ettiği vurgulandı ve “Herkesin de işine geldi” mesajı verildi.
 
İlk seride olduğu gibi Kuveyt Türk’ün reklam ajansı Gram İstanbul’un imzasını taşıyan filmlerin yönetmenliğini Can Sarcan üstlendi. Birçoğumuzun aklına dahi gelmeyecek uğraşlara sahip karakterler ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yetenekli oyuncu Bilal Çatalçekiç tarafından canlandırıldı. Astronot, haşere ilaçlamacı, işini ciddiye alan bir kostümcü ve bir pilci dükkânının elektrikle yüklü sahibi karakterlerine hayat veren Çatalçekiç’in komik sahneleri, iki gün süren çekimler boyunca set ekibine oldukça eğlenceli anlar yaşattı.
 
Kampanya Künyesi
Reklamveren                        : Kuveyt Türk Katılım Bankası
Reklamveren Temsilcisi    : Emre Memiş, Fırat Keçili, Semih Karakaya
Reklam Ajansı                      : Gram İstanbul
Ajans Başkanı                      : Nurcan Yıldız
Kreatif Direktör                   : Tarık Akın
Reklam Yazarı                      : Serhan Özden
Sanat Yönetmeni                : Tolga Akın
Müşteri İlişkileri                  : Simla Pamuk, Yeliz Tezcan, Selen Beşikçi
Yapım Şirketi                        : Film Bahçesi
Yönetmen                             : Can Sarcan