İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Kuveyt Türk “Her KOBİ’nin İhtiyacı da Çözümü de Başka” Diyor

27.03.2018

Geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle KOBİ’lerin ihtiyaçlarına çözüm sunan Kuveyt Türk, "Size Özel KOBİ Paketi’ni yeni reklam kampanyasıyla tanıtıyor. Her KOBİ’nin işinin ve ihtiyacının başka olduğunun vurgulandığı reklam filminde, Kuveyt Türk’ün her işletmeye özel sunduğu çözüm paketleri, baba mesleğini farklı biçimlerde yaşatan üç kardeş üzerinden anlatılıyor.
 
KOBİ bankacılığının güçlü ismi Kuveyt Türk, her KOBİ’nin ihtiyacının başka olduğu bilinciyle geliştirdiği ‘Size Özel KOBİ Paketi’ni yeni reklam filmiyle anlatıyor. Reklam filminde Kuveyt Türk’ün her işletmenin ihtiyacına özel çözüm paketleri, yoğurtçu bir babanın Kayhan, Orhan ve Burhan adlı üç oğlunun hikâyesiyle ekrana taşınıyor.
 
Reklamda, büyük kardeş Burhan baba mesleğini olduğu gibi yaşatırken, “Yoğurdumu günlük yaparım, az yaparım” diyor. Yenilikçi küçük kardeş Kayhan, babasından öğrendiği yoğurdu yeni çeşitlerle zenginleştiriyor. Ortanca kardeş Orhan ise babasının eşsiz yoğurdunu kombine tesisinde üretiyor ve memleketin her yerine gönderiyor. Üç kardeş arasındaki ‘en iyi yoğurt benim’ rekabeti finalde Kuveyt Türk KOBİ uzmanının “Her yiğidin yoğurt yiyişi başka. Çözüm planı da başka. Hepinizinkini hazırladım. Uğrayacağım sırayla” yorumuyla tatlıya bağlanıyor.
 
Gram İstanbul imzasını taşıyan reklam filmi, Kuveyt Türk’ün müşterilerine hangi sektörde, hangi büyüklükte, hangi bölgede iş yaparsa yapsın ihtiyacına en uygun paketi sunduğuna vurgu yapıyor.
 
Reklamın Künyesi
Reklam veren: Kuveyt Türk Katılım Bankası
Reklam veren Temsilcisi: Emre Memiş, Fırat Keçili, Semih Karakaya
Reklam Ajansı: Gram İstanbul
Ajans Başkanı: Nurcan Yıldız
Creative  Yönetmen: Tarık Akın
Reklam Yazarı: Serhan Özden
Sanat Yönetmeni: Tolga Akın
Müşteri İlişkileri: Simla Pamuk, Yeliz Tezcan, Ulviye Yılmaz
Yönetmen: Oğuz Uydu
Yapım Şirketi: Asitane
Post Prodüksiyon: ABT İstanbul