İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Sağlam Nakit Kart; vadesiz hesaptaki bakiyeyi kullanarak ya da bu bakiye yetersiz kaldığı durumlarda karta tanımlanan ek limiti (nakit avans limiti) kullanarak alışveriş yapmaya imkan veren banka kartıdır.

Sağlam Nakit Kart ile Kuveyt Türk ATM’lerinden, yurt içi ve yurt dışında diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat işlem yapılabilir.
Sağlam Nakit Kart ile para çekme ve yatırma işlemlerinizi Kuveyt Türk ATM'lerinde olduğu gibi PTT ve Yapı Kredi ATM'lerinden de hiçbir masraf ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.
 

Özellikler

  • Sağlam Nakit Kart, ATM’lerde ve alışverişlerinizde vadesiz hesabınıza ulaşmanızı sağlayan bir banka kartıdır. Bakiyenizin yetersiz kaldığı durumlarda size özel tanımlanan ek limit ile alışverişlerinizi yapmaya imkan vermektedir.
  • 7 gün 24 saat hem Kuveyt Türk ATM’lerinden, hem de yurt içi ve yurt dışındaki Visa Electron, Vpay, Maestro/Cirrus, TROY amblemli diğer banka ATM’lerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve mağazalardaki POS makinelerinden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Yurt içi ve yurt dışı * tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Debit Kart ile alışveriş imkanı sunan internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Yaptığınız alışverişlerden Altın Puan kazanırsınız.
  • Dünyanın neresinde olursanız olun, o ülkenin para birimi cinsinden çekmiş olduğunuz döviz tutarları, ana hesabınızdan TL olarak düşer.
  • Sağlam Nakit Kart ücretsizdir.
*Troy logolu kartlarımızı sadece yurt içi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Ek Limit Kullanımı

  • Sağlam Nakit Kart’ınıza tanımlanabilecek ek limit; 250, 500, 1.000, 1.500 veya 2.000 TL olabilir.
  • Yapmış olduğunuz harcamalara dair ekstrenize İnternet Şube üzerinden ulaşabilirsiniz. Hesap kesim tarihi ayın 1. veya 15. günü olarak seçilir. Hesaplarınızda bakiye olması halinde hesap kesim tarihi itibari ile ek limitinden kullanılan karzın tahsilatı yapılmaya başlanır. Hesapta bakiye olmaması durumunda gecikmeye düşülmemesi için son ödeme tarihi hesap kesim tarihinden 10 gün sonradır.
  • Senin Bankan üzerinden alınan Sağlam Nakit Kart'larda ek limit için karz özelliği aktif olmayıp, aktifleştirilmesi için en yakın Kuveyt Türk şubesiyle görüşülmesi gerekmektedir.

Başvuru

En yakın Kuveyt Türk Şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Anında Kart Basım

Anında kart basım sistemi ile Sağlam Nakit Kart’ınız şubemizde basılır. Şifre alma işleminden hemen sonra da kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Altın Puan

Sağlam Nakit Kart ile yaptığınız alışverişlerden Altın Puan kazanırsınız. Vadesiz hesaptaki bakiye kullanılarak yapılan alışverişlerden %0.1 oranında. Altın Puanlar müşterinin Altın Puan Hesabında birikir. Altın Puan Hesabınız yoksa otomatik olarak açılır. Altın Puan tutarı 10 TL'ye ulaştığında bir sonraki ayın ilk günü hesabınıza gram altın olarak yansıtılır.

Müşteri Ol 

Sağlam Nakit'in avantajlarından
faydalanmak için
Kuveyt Türk Mobil
görüntülü görüşmeyle hemen
müşterimiz olun.

 

Sağlam Kart

Avantajlarını şimdi keşfedin!