Arama Yapın

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart

kt

Türkiye'de bir ilk! Miles&Smiles Debit Kart ile her seyahatinizde daha fazla mil kazanabilirsiniz.

Kartları Karşılaştır

Türkiye’nin debit karta Mil veren ilk kartı Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart, seyahatlerinizi çok daha keyifli hâle getirir. Seyahatlerinize ayrıcalık ve özgürlük katmak için siz de Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart kullanmaya başlayabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart Nedir?

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart, her alışverişinizde ve günlük harcamalarınızda belli oranlarda Mil kazanmanızı ve ayrıcalıklı deneyimler yaşamanızı sağlar. Türk Hava Yolları ve Kuveyt Türk üyeliğinizin yanı sıra harcama yaptığınız kategorilere göre değişen oranlarda Mil kazanabilir, hemen yeni yerleri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Başka bir deneyim, başka sen!

banner

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart Özellikleri

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart’a ait özellikler şunlardır:

  • Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25, Elite veya Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanabilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları satış kanalları (www.thy.com.tr, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları mobil uygulaması) üzerinden satın alacağınız uçak biletleri için 5 TL harcamanıza 1 Mil kazanabilirsiniz.
  • Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart ile kredi kartınızdaki kazanım oranlarına göre %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz.
  • Sadece Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart’ınız var ise aylık harcama toplamınız 1.000 TL’yi geçtiğinde, kazandığınız Milleri Türk Hava Yolları üyelik hesabınıza aktarılacaktır.
  • Biriktirdiğiniz Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yollarında ödül bilet temin edebilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart Avantajları

Seyahatin her anında yanınızda olan Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart’ın avantajları şu şekildedir:

  • Bireysel kredi kartlarınıza göre, yaptığınız her alışverişte %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz.
  • Halalbooking Loyalty Club’da ücretsiz ve bir yıllık Diamond statüsü kazanabilirsiniz. Bu sayede HalalBooking.com'da yer alan dünya genelinde birçok otel için geçerli özel indirim ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.
  • İhtiyaç duyduğunuz her an konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda 444 0 123 numaralı Çağrı Merkezi'mize bağlandıktan sonra 3 – 1 – 7 – 3’ü tuşlayarak Asistans destek hattımıza ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart’a Hangi Kanallardan Başvuru Yapılabilir?

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartına sizlere en yakın şubelerimizden başvurabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Biriktirdiğim Millerle ödül biletimi nasıl alabilirim?

Biriktirdiğiniz Millerle Türk Hava Yolları satış kanalları (www.thy.com.tr, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları mobil uygulaması) üzerinden ödül bilet düzenleyebilirisiniz.

Ödül biletlerle ilgili tüm detayları ve biriktirdiğiniz Millerle uçabileceğiniz noktaları buradan öğrenebilir, sevdiklerinizle birlikte seyahat edebilirsiniz.

Biriktirdiğim Millerle alışveriş yapabilir miyim?

Miles&Smiles üyelik hesabınızda biriken Milleri, Türk Hava Yolları’nın online alışveriş sitesi shopandmiles.com alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Harcamalarınız için Millerinizin yetmediği durumda, kalan kısmı Miles&Smiles Kuveyt Türk Platinum ile ödeyebilirsiniz.

Seyahatlerinizin her anına daha fazla anlam katan Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart’ınız ile Mil toplamaya hemen başlamak için Kuveyt Türk Mobil’den Kuveyt Türklü olabilirsiniz.