İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Araç Finansmanı

Sıfır ve İkinci El Araç Finansmanı

Kuveyt Türk, sıfır ve ikinci el araç satın almak isteyenlere en avantajlı teklifi sunuyor. Hayallerinizi süsleyen otomobile sahip olmak araç finansmanı ile çok kolay. 48 aya varan vade imkanlı taşıt finansmanı ile aracınızı hemen alırsınız, ödemenizi uzun vadede yaparsınız.

Genel Özellikler

  • Sıfır ve ikinci el binek araçlarda, tüketicilere TL ve döviz olarak finansman sağlanır.
  • 2. El araç finansmanlarında 8 yaşa kadar finansman desteği sağlanmaktadır. Ancak, kullanılacak aracın yaşı ve kullandırılan finansmanın vadesi toplamı 108 ayı geçmeyecektir. (6 yaş için maksimum 36 ay, 7 yaş için maksimum 24 ay ve 8 yaş için maksimum 12 ay vade)
  • Asgari peşinat yüzdeleri tür ve modele göre değişebilir.
  • Sıfır ve ikinci el binek taşıtlar, kasko değerinin 120.000 TL’ ye kadar kısmı için yüzde 70’i, 120.000 TL’yi aşan kısmı için yüzde 50’si oranında finanse edilebilir.
  • Araç finansmanlarındaki vade sınırlaması sıfır araçlarda satış değeri 120.000 TL ve altında olan araçlar için 60 ay, üzerinde olan araçlar için ise 48 aydır. 2. El araçlar için satış değeri yerine kasko değeri dikkate alınır.

Motosiklet Finansmanı

Trafikle boğuşmadan, özgürlüğün ve rüzgârın keyfini süreceğiniz bir motosiklete kavuşmak artık hayal değil. Size düşen sadece Kuveyt Türk'ün kapısını çalmak!

Genel Özellikler

  • Finansmanınızı Türk Lirası cinsinden, azami 60 aya kadar vadelendirebilirsiniz.
  • Yalnızca sıfır motosikletler finanse edilir.
  • Sıfır motosikletler için, nihai fatura tutarının  120.000 TL’ye kadar olan kısmının yüzde 70’i, 120.000 TL’yi aşan kısmı için yüzde 50’si oranında finanse edilebilir.
  • Proforma fatura ile kullandırım yapılabilir.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için size en yakın şubemize gelebilir veya 444 0 123  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Finansman Hesaplama

Vade Ay

Tahsis ücreti müşteriden peşin olarak tahsil edilecektir. Ödenecek toplam tutar finansman tahsis ücretini içermemektedir. Bu tablo bilgi amaçlıdır. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.'ni hiçbir şekilde taahhüt altına sokmaz.

Taksit Tutarı
Ödenecek
Toplam Tutar
Kâr Oranı
Detaylı Bilgi ve Ödeme Planı

Senin Bankan

Hala Kuveyt Türk müşterisi değil misin?
Yerinden bile kalkmadan
hemen müşteri olmak için tıkla.