İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Ferdi Kaza Sigortası, kendi iradeniz dışında meydana gelebilecek ani ve harici kazalardan kaynaklı zararları teminat altına alır.
Kuveyt Türk aracılığıyla alacağınız Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası ile sağlanan teminatlar şöyle:
  • Sigortalı; trafik kazası, düşme, burkulma-kırık, yanma, böcek sokması gibi çok çeşitli kazalara karşı teminat altına alınır.
  • Kaza sonucu sigortalının yaralanması durumunda poliçe teminat limitleri dahilinde hastane, doktor, ilaç, röntgen ve diğer tedavi masraflarını hastane sınırlaması olmadan teminat altına alır. Tedavi sonuçlandıktan sonra alınacak fatura Katılım Emeklilik’e ulaştırıldığında tedavi masrafları sigortalıya ödenir.
Ayrıca faydalanabileceğiniz birçok asistans hizmeti bulunmaktadır.
Sigorta kapsamında sunulan hizmetler;
  • Akaryakıt Planı: Anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından indirimli akaryakıt alımı
  • Araç Bakım Planı: Rot balans, antifriz değişimi işçiliği, araç check-up ve araç klima bakımı hizmetlerinden yılda 1’er kez, indirimli periyodik bakım ve işçilik hizmetlerinden sınırsız yararlanma imkânı
  • Lastik Planı: İndirimli lastik alımı ve lastik alımında ücretsiz değişim ve depolama
  • Araç Yıkama: Yılda 1 kez araç yıkama
  • Online Doktor: Yılda 3 kez online doktor danışma hizmeti
  • Göz sağlığı: Anlaşmalı kurumlarda yılda 1 kez Göz muayenesi ile muayene dışı tetkik, tedavi, ameliyat ve benzeri işlemlerde %30 ‘a, anlaşmalı optik kurumlarda %40’a varan indirim imkânı
Size özel hizmetlerden ücretsiz veya indirimli olarak yıl boyunca faydalanmak için 0850 480 33 50'yi dilerseniz arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 
Asistans hizmetleri limitler, açıklamalar ve detaylı ürün dokümanında belirtilen genel istisnalar kapsamında bir yıl süresince sigortalılarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Asistans hizmetleri seçilen pakete göre değişiklik göstermektedir.

Ürün hakkında detaylı bilgilere Katılım Emeklilik Yolum Açık Ferdi Kaza Sigortası sayfasından ulaşabilirsiniz.