İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Sağlam Business Finansman Kart Nedir ?   

Sağlam Business Finansman Kart, tüm işletmelerin yapacakları mal ve hizmet alımlarını şubeye gitme ihtiyacı duymadan, diledikleri anda finanse edebilmeleri için tasarlanmış ticari bir karttır. 

Sağlam Business Finansman Kart Özellikleri

  • Yaptığınız harcamaları üye iş yerinden bağımsız olarak tüm POS cihazlarında taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Harcamalarınız tek çekim olarak göründüğü için peşin indiriminden yararlanma avantajı elde edersiniz.
  • Sağlam Business Finansman Kart'ın herhangi bir ücreti yoktur. Minimum harcama tutarı 1000 TL dır. Kullanım süresi 5 yıldır.
  • Taksit sayısını Çağrı Merkezi ,İnternet ve Kuveyt Türk Mobil kanalları üzerinden harcamanızı yapmadan önce 3 ile 9 taksit arasında belirleyebilirsiniz.
  • Sağlam Business Finansman Kart, nakit benzeri işlemlerde kullanılamaz.
  • Anında Kart Basım uygulaması ile kartınızı şubeden hemen teslim alabilirsiniz.
  • Kart başvurularınızı en yakın şubemizden yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Asistans ve Concierge hizmetleri ile Sağlam Business Finansman Kart her zaman yanınızda!
  • Sağlam Business Finansman Kart sahipleri ihtiyaç duyacakları her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda Sağlam Business Finansman Kart Asistans Hizmetleri'ni 444 0 123 numaralı telefondan arayarak hizmet alabiliyorlar. Hizmet detayları için tıklayınız.
*Sağlam Business Finansman Kart ile alkollü içecek satan market ve tekel bayi alışverişlerinde, araç galerileri ve oto servislerinde, kumarhane, şans oyunları ve döviz işlemlerinde, kuyum harcamalarında, mahkeme ve para cezalarında, bağış, kontör, sigorta, vergi ve sigorta ödemelerinde, kablolu ve diğer ödemeli TV hizmetlerinde, yiyecek ve içecek alışverişlerinde tek çekim ve taksitli olarak işlem yapılamaz.

Sağlam Business Finansman Kart ile taksitli işlemlerin kısıtlı olduğu tüm sektörlere buradan ulaşabilirsiniz.

Kart Taksit Hesaplama

Taksit Sayısı Ay
Ödemesiz Dönem Sayısı Ay
İlk Ekstre Ayı

Business Plus Kart’ta 6 aya kadar ödemesiz dönem toplamda 12 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır.

Aylık Kar Oranı (Vergiler hariç)
Taksit Tutarı TL
Ödenecek Toplam Tutar TL
 

İşin İçin Müşteri Ol 

Şahıs Şirketi Sahibi
ya da Çiftçiyseniz  
Hemen