İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Her seyahatte giden başka sensindir, dönen başka. Türkiye’de ilk defa debit karta Mil veren Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartın seyahatinin her anında senin yanında. Ayrıca her alışverişlerinizden bireysel kredi kartınıza göre her zaman %20 daha fazla Mil kazanırsınız.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit ile Kolayca Mil Biriktirin! 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart  ile alışverişlerinizden harcama kategorisi, Türk Hava Yolları üyelik statüsü, Kuveyt Türk üyelik tipinize göre değişen oranlarda Mil kazanırsınız.  Ne kadar Mil kazanacağınızı öğrenmek için Kuveyt Türk Miles&Smiles web sitemizi ziyaret ediniz
 
Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, 0850 333 0 849 , www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları mobil uygulaması üzerinde satın alacağınız uçak biletleri için 4 TL harcamanıza 1.2 Mil kazanırsınız.
 
Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25 daha fazla Mil kazanırken, Elite veya Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanırsınız. Üyelik statülerinin gerekliliklerini öğrenmek için tıklayınız.
 
Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart ile kredi kartındaki harcama oranlarına göre her zaman %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Sadece Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kartınız var ise aylık harcama toplamınız 1,000 TL’yi geçtiğinde kazandığınız Miller Türk Hava Yolları üyelik hesabınıza aktarılırken Platin veya Private kredi kartınız var ise 1,000 TL sınırı olmadan her harcamanız her ayın 5.gününde Türk Hava Yolları üyelik hesabınıza aktarılır. 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit ile Anlamlı Seyahatlere Kolayca Yol Alın! 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart ile biriktirdiğiniz Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yollarında kendinize veya sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilirsiniz.
 
Ödül biletinizi Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849 Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları satış ofislerinden alabilirsiniz. 
Biriktirdiğim Millerim ile nereye uçabilirim ve ödül bilet detaylarını öğrenmek için tıklayınız.
 
Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartınız ile Miles&Smiles üyelik hesabınızda biriken Miller Türk Hava Yolları’nın online alışveriş sitesi shopandmiles.com alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişinizin bir kısmını Milleriniz ile yaparken kalanı için Miles&Smiles Kuveyt Türk Platin kartınızı kullanabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit ile Seyahatin Her Anı Daha da Anlamlı!

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kart sahipleri Halalbooking Loyalty Club’da ücretsiz bir yıllık Diamond statüsü kazanmaya hak kazanırlar. Bu statü sahiplerine HalalBooking.com'da yer alan, dünya genelinde birçok otelde özel indirimler ve ayrıcalıklar sunulmaktadır. Hemen faydalanmak için tıklayınız.

Miles&Smiles kart sahipleri; ihtiyaç duyacakları her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda 444 0 123 numaralı Çağrı Merkezi'mize bağlandıktan sonra 3 – 1 – 7 – 3’ü tuşlayarak asistans destek hattımıza ulaşabilir ve hizmet alabilirler.

Mastercard’ın üst segment kartı World Elite, Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları ile sizlere ulaşıyor.
Yurt dışında birçok ayrıcalık sunan World Elite kartınız giyimden restorana, araç kiralamadan konaklamaya kadar 100’den fazla markada ekstrenizde indirim alın. Bunun için tek yapmanız gereken gümüş logolu World Elite Mastercard’ınızı anlaşmalı noktalarda kullanmak. İndiriminiz 7 iş günü içinde ekstrenize otomatik olarak yansıyacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Plaza Premium Lounge'larda kartınızı göstererek %50 indirim alabilirsiniz. IGA'da ise kartınızla yapacağınız işleme %50 iade gerçekleşecektir.
 

Müşteri Ol 

Kuveyt Türk Mobil
görüntülü görüşmeyle hemen
müşterimiz olun.

 

Miles&Smiles Kuveyt Türk

Avantajları şimdi keşfedin!