İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Gerçekleştirilen finansal işlemlerdeki ek ücretlendirmeler artık müşterilerin banka seçiminde büyük rol oynuyor. Bu sebeple, temel bankacılık işlemleri için ücret almayan ve kart aidatı bulunmayan masrafsız bankalar her geçen gün daha da önem kazanıyor.

Kurulduğu günden bu yana ‘masrafsız bankacılık’ anlayışını benimseyen ve bu anlayışı hızla dijitalleşen dünyasına taşıyan Kuveyt Türk’te, Kuveyt Türk Mobil üzerinden gerçekleştirilen para çekme, fatura ödeme, EFT, Havale ve FAST gibi aşağıda da detaylarını bulabileceğiniz işlemlerden işlem ücreti veya komisyon ödemesi alınmaz.

Kuveyt Türk’te,
  • Hesap Açma, Hesap Kapama ücreti ödenmez.
  • FAST, Havale, EFT ücreti ödenmez.
  • Para Çekme, Para Yatırma ücreti ödenmez.
  • Fatura Ödeme Talimatı Verme ücreti ödenmez.
  • Sağlam Debit Kart için ücret ödenmez.
  • Sağlam Kredi Kartı için aidat veya ücret ödenmez.
 

Masrafsız Banka Hesabı Nedir?

Masrafsız banka hesabı, ücretsiz bir şekilde açabildiğiniz, hesabınızı kullanırken de herhangi bir işlemden komisyon ödemediğiniz banka hesabıdır. Kısaca EFT, Havale, FAST, mobil uygulama ve internet bankacılığındaki tüm işlemlerinizi ücretsiz ve masrafsız şekilde gerçekleştirebildiğiniz banka hesabı masrafsız banka hesabıdır.

Kuveyt Türk’te Nasıl Masrafsız Banka Hesabı Açabilirim?

Kuveyt Türk’te açacağınız hesap, masrafsız banka hesabı olacaktır. Kuveyt Türk Mobil’i indirerek uygulamadaki yönlendirmeleri takip edip dakikalar içerisinde Kuveyt Türk’ün masrafsız fırsatlar dünyasına katılabilirsiniz.

Masrafsız Bankacılığın Avantajları Nelerdir?

Masrafsız bankacılıkla birlikte para transferlerini özgürce ve ücretsiz şekilde gerçekleştirebilir, dijital bankacılığın tüm hizmetlerini yine ücretsiz olarak kullanabilir ve kart aidatı ödemezsiniz.