İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Turizm Finansmanı Nedir?

Turizm Finansmanı, firmaların ihtiyaç duyduğu mal ve hizmet alım işlemlerini fonlamanın yanı sıra taksitli ticari finansman işlemlerine de destek sağlayan bir üründür.

Turizm Finansmanı Özellikleri

  • Firmalar; TL, Dolar ve Euro cinsinden finansman kullanabilmektedir
  • Size en uygun ödeme planı oluşturularak esnek geri ödeme imkanı sağlanmaktadır.
Gerekli belgelere sahip firmalar için Yabancı Para(YP) kredi imkânı sunulmaktadır.

Ürün Türleri

Turizm İşletme Finansmanı

Turizm İşletme Finansmanı ile turizm tesislerinin ihtiyaç duyduğu malzemeler (mobilya, yastık, sabun vb.), konaklama hizmeti için kullanacakları ekipmanlar ve helal gıda ürünleri için fonlama yapılmakta olup bunların yanı sıra mal ve hizmet alım işlemlerinin de finansmanı sağlanmaktadır. Ürün sahiplerine nakit akışına uygun şekilde esnek geri ödeme planı sunulmaktadır.

Otel Yenileme Finansmanı

İşletmelerin faaliyetlerini sürdürebilmeleri için yapacakları ( boya, tesisat yenileme vb.) her türlü harcamayı fonlayabileceği bir finansman ürünüdür. Ürün sahiplerine nakit akışına uygun şekilde esnek geri ödeme planı sunulmaktadır.

Yatırım Finansmanı

İşletmelerin, yapmak istedikleri her türlü yatırım (araç, arsa vb.) için kullanacakları, geri ödemelerini sezona göre ayarlayabilecekleri finansman ürünüdür.

Kimler Yararlanabilir?

Turizm sektöründe faaliyet gösteren tüm müşterilerimiz, bankamızın sunduğu Turizm Finansmanı ürünlerinden yararlanabilmektedir. Turizm Finansmanı başvuruları şubelerimizden yapılmaktadır. Detaylı bilgi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz
 

İşin İçin Müşteri Ol 

Şahıs Şirketi Sahibi
ya da Çiftçiyseniz  
Hemen