İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Girişimci Kâşif Nedir?

Yenilikçi, üretim ve geliştirme esaslı Online Çocuk Girişimcilik Eğitim Platformu Girişimci Kâşif ile çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmesine katkı sağlıyoruz. Hikayeleştirilmiş eğitim içeriklerimiz sayesinde 8 – 13 yaş aralığındaki çocuklarımız, eğitim uzmanları tarafından geliştirilen kuklalarımızın eğitimlerine ulaşabildiği gibi interaktif etkinliklerimize de katılabiliyor!
 

Neden Girişimci Kâşif?

Girişimci Kâşif platformumuzla hedefimiz, araştırarak öğrenen, deneyimleyerek kendini geliştiren, üreterek mutlu olan bireyler yetiştirmektir. Sahip olduğumuz en önemli insan kaynağı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin yeteneklerini keşfederek, onları geliştirme imkanıyla buluşturarak geleceğin bilim insanlarına, başarılı ve mutlu iş insanlarına dönüşmelerine yardımcı olmayı istiyoruz.
 

Girişimci Kâşif Üyesi Olmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Platformumuz tüm çocuklarımızın ücretsiz üyeliğine açıktır. Keşfe hazırsanız hemen buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz!
 

Girişimci Kâşif ile Sizleri Neler Bekliyor?

  • Hikayeleştirilmiş Online Girişimcilik Eğitimi
Kuklalarımızın, hikayelerle anlattığı girişimcilik eğitimi ile öğrenciler kendi yeteneklerini keşfediyor. Online Girişimcilik Eğitimlerimiz, çocuklarımızın fikir üretmelerinin, hayaller dünyasında yetenekleri ile karşılaşıp, gelecek planlamalarını süslemelerinin açık adresi...
  • Eğlenceli Eğitici Etkinlikler
Çocuklarımızın katılacakları, katılırken eğlenebilecekleri girişimcilik odaklı haftalık etkinlikler düzenliyoruz. Canlı bilgi yarışmaları, girişimci buluşmaları, eğlenceli atölyeler ve yarışmalarla çocuklarımızla bir araya geliyoruz.
  • Yeteneklerini Keşfedecekleri Görevler
Girişimcilik, Bilim, Teknoloji, Sanat, Oyun, Sosyal Sorumluluk, Yemek gibi birbirinden farklı kategorilerde heyecanlı görevler çocukları bekliyor. Her görev sonrasında çocuklarımızın kişisel gelişimine katkı sağlıyoruz.
  • Selin ve Selim ile Finansal Okuryazarlık Eğitimi
Çocuklarımız geçmişten günümüze paranın icadını keşfedip, kendi harçlıklarını doğru bir şekilde kullanmayı öğrenecekler. Bunları öğrenirken kuklalarımız Selin ve Selim bizlerle olacak.
 

Girişimci Kaşif

Girişimci Kaşif'in renkli dünyasını keşfedin!