İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Kuveyt Türk ile anlaşma yapan site veya apartman yöneticileri, Site Aidat Ödemeleri sistemiyle aidatları otomatik olarak tahsil ediyor, aidat takip derdi ortadan kalkıyor.

Site Aidat Ödemeleri Sistemi Nedir?

Daire sakinleri aidat ödemelerini hesaptan veya kredi kartı ile anlık olarak ya da Otomatik Ödeme Talimatı ile ödeme gününü beklemeye gerek kalmadan gerçekleştirebiliyor. Size en yakın şubemizde açtıracağınız hesap veya Kuveyt Türk kredi kartınız üzerinden vereceğiniz talimatla, son ödeme tarihinde hesabınızda yeterli bakiyeyi bulundurduğunuz takdirde, aidatlarınız ve faturalarınız otomatik olarak hesabınızdan çekilir ve siz de böylelikle hiçbir masraf ödemeden borcunuzu kolayca ödeyebilir, aidat takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Anlaşmalı Site Yönetim Yazılımı firmaları ile çalışan apartman / site yönetimleri ve sakinleri Kuveyt Türk şubelerinden ya da 7/24 İnternet Şube ve Kuveyt Türk Mobil üzerinden site aidat ödemeleri sistemine katılabilir.

Özellikleri Nelerdir?

Kuveyt Türk Site Aidat Ödemeleri ürünü ile; Apartman ve Site Yönetimleri için kolay tahsilat imkanı sağlanırken, daire sakinleri için aidat ödemelerini masrafsız ve pratik olarak gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

 

İşin İçin Müşteri Ol 

Şahıs Şirketi Sahibi
ya da Çiftçiyseniz  
Hemen