İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Kaya Grup’tan Burcu Hanım, Kuveyt Türk’ü nasıl aileden biri gibi gördüklerini ve bankasının desteğiyle büyüme hayallerini anlatıyor.
 

 

İthalat Finansmanı

Fonlu İthalat İşlemleri Peşin Ödeme, Vesaik Mukabili Ödeme, Mal Mukabili Ödeme ve Akreditif Ödeme şeklinde yapılmaktadır.

Leasing

Leasing, diğer bir ifadeyle finansal kiralama, bir yatırım malının mülkiyeti leasing şirketinde kalarak belirlenen kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesi ve sözleşmede belirtilen sözleşme süresi sonunda mülkiyetinin kiracıya geçmesini sağlayan bir finansman yöntemidir. 

Doğrudan Borçlanma Sistemi (DBS)

Franchise veren, bayi ya da distribütörlük şeklinde çalışan ana firmaların alacaklarına dair ana firmaya garantörlük sağlayan alt bayiye de çeşitli ödeme kolaylıkları sunan ödeme sistemidir. 

Business Plus Kart

Business Plus Kart, işletmelerin günlük alımlarını finanse edebilmeleri ve kendi nakit akışlarına göre ödeme planları oluşturabilmeleri amacıyla taksit ve/veya vade yapabildikleri, şirketlere özel kredi kartıdır. İşletmelere, alımlarını taksitlendirme ve/veya vadelendirme olanağı sağlar.