İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Kağıtsız Şube Bankacılığı Nedir?

Şubeden kağıda ıslak imza atarak gerçekleştirmeniz gereken işlemleri, artık Kağıtsız Şube Bankacılığı yaklaşımıyla sizin için yeni tasarladığımız dijital belge onay süreci ile hızlı ve kolay bir şekilde Kuveyt Türk Mobil uygulamasından gerçekleştirebilirsiniz. Bu proje ile şubelerimizdeki kağıt kullanımını azaltarak, ormanlarımızın korunmasına katkıda bulunmak amaçlanmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Mobil şube aktivasyonunuzu tamamladıktan sonra Belgelerim menüsünden onayda bekleyen belgelerinizi görüntüleyebilir, bu belgeleri tek tek inceleyerek onaylayabilirsiniz. Daha sonra onaylanan belgelerinizi Kuveyt Türk Mobil'den görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Onayladığınız anda belgeler banka sistemine gönderilir ve işleminiz hızlı bir şekilde tamamlanır.

Hangi Süreçlerde Kullanılır?

  • Şubelerimize gelip hesap açmak istediğinizde, sizden alınacak tek imza ile Kuveyt Türk’te hesap açılış sürecinizi tamamlayabilirsiniz. BHS (Bankacılık Hizmet Sözleşmesi) ve hesap açılış sürecinde alınan diğer belgeleri, Kuveyt Türk Mobil'den onaylayarak Kuveyt Türk müşterisi olma deneyimini yaşayabilirsiniz.
  • Tüm bilgi değişiklerinizi mobil şubeden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Ol 

Kuveyt Türk Mobil
görüntülü görüşmeyle hemen
müşterimiz olun.