İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Karşınızda Özel Bankacılık müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı kredi kartımız Elite Kart!
Elite Kart’ın danışmanlık hizmetlerinden havaalanlarında lounge girişine, yurt dışı restoran harcamalarınızda indirimden asistans ve concierge hizmetlerine kadar pek çok ayrıcalıkları bulunmakta!
 
KART HİZMETLERİ
 
Buggy Hizmeti
 
Kuveyt Türk Mobil üzerinden alınan QR kod ile İstanbul Havalimanı’nda (IST), Buggy (Mini golf aracı) hizmetinden dış hatlar gidiş terminalinde ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 
Fast Track & Flash Pass Hizmeti
 
İstanbul Havalimanı (IST)'nda Fast Track(Hızlı Geçiş) ve Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)'nda Flash Pass ( Hızlı Geçiş)hizmetindeniç ve dış hatlar terminallerinde ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 
İstanbul Havalimanı'nda Fast Track hizmetinden Kuveyt Türk Mobil üzerinden Özel Hizmetler menüsüne giriş yaparak alacağınız QR kod ile faydalanabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Ücretsiz Flash Pass (Hızlı Geçiş) hizmetinden faydalanmak için ise 444 73 23 'ü arayarak kod almanız gerekmektedir.
 
*444 73 23 aracılığıyla alınacak kodlar 08.00 - 00.00 saatleri arasında alınmalıdır.
 
Ücretsiz Lounge Konforu
 
Yurtiçinde İstanbul, Sabiha Gökçen, Ankara, İzmir ve Bodrum havalimanlarında, dünyada ise LoungeKey kapsamında 1100'den fazla anlaşmalı havalimanlarında bir misafiriniz ile birlikte ücretsiz lounge hizmeti sunuyoruz. LoungeKey anlaşmalı havaalanı listesine Kuveyt Türk Özel Bankacılık Lounge Key sayfasından ulaşabilirsiniz.
 
Havaalanı Transferi
 
İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman-Fethiye, Lefkoşa -Kıbrıs illerindeki havalimanlarında; cep telefonunuza gelen indirim kodunu havalimanı transfer rezervasyonu aşamasında kullanarak yılda iki kez %50 indirimden faydalanabilirsiniz.
 
Rezervasyon için tıklayınız.
 
Otopark Hizmeti
 
Sabiha Gökçen ve İstanbul havalimanlarında geçerli yılda 2500 TL’ye kadar* ücretsiz otopark ve vale hizmeti sunuyoruz.
 
*Otopark ödemesi yapıldıktan sonra karta ödeme iadesi yapılır.
 
Geniş Kapsamlı Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası
 
Kuveyt Türk Özel Bankacılık kredi kartınızla yılda 15 güne kadar Geniş Kapsamlı Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortasından ücretsiz yararlanabilirsiniz.
 
 • Ücretsiz sigorta hizmetinden yararlanmak için 444 73 23‘ü arayabilirsiniz.
 
 • Bu hizmet Katılım Emeklilik A.Ş tarafından sağlanmaktadır.
 
Yurt Dışı Konaklama ve Restoran Harcamalarında İndirim
Yurt dışında yapacağınız tüm restoran harcamalarında %10, konaklama harcamalarında ise %5 indirim ayrıcalığından yıllık 1000 TL' ye kadar faydalanabilirsiniz.
 
 • İndirim tutarı, harcamanın yapıldığı ertesi gün içerisinde kredi kartınıza TL karşılığı olarak iade edilecektir.
 • Konaklama İndirimi kazanmak için harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (Merchant Category Code) otel kategorisinde olması gerekmektedir.
 • Restoran İndirimi kazanmak için harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (Merchant Category Code) restoran kategorisinde olması gerekmektedir.
 
Ücretsiz Ferdi Kaza Sigortası
 
Kuveyt Türk Özel Bankacılık müşterilerimize, primi Kuveyt Türk Özel Bankacılık tarafından ödenmiş, kaza sonucu maluliyet ve vefat durumlarında 50.000 TL teminatı kapsayan ferdi kaza sigortası hediye edilmektedir.*
 
* 18-65 yaş aralığındaki Özel Bankacılık müşterilerimiz için geçerlidir.
 
Ücretsiz Kuru Temizleme
 
Özel Bankacılık Kredi kartı sahibi müşterilerimiz kuru temizlemede de ayrıcalıklı!
 
Dry Center ile iş birliğimiz sonucu Özel Bankacılık Kredi Kartı müşterilerimize kuru temizleme hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz anlaşma sayesinde ayda 2 parçaya kadar (mont,kürk, özel giysiler vb. hariç) Türkiye genelinde Dry Center noktalarında ücretsiz kuru temizleme hizmeti servisinden yararlanılabilir.
 
Dry Center şubelerini görmek için tıklayınız.
 
 
Asistans ve Concierge Hizmetleri
 
 • Yol Yardımı Hizmetleri
 • Konut Asistans
 • Sağlık ve Network İndirimi
 • İndirimli Sağlık Tarama Organizasyonu
 • Concierge Hizmetleri
 • VIP İndirim ve Ayrıcalıklar
 
Detaylı bilgi için 444 73 23’ü arayabilirsiniz.

 
KART ÖZELLİKLERİ

 
Altın Puan
Taksitli harcamalarınızda %1 ve tek çekim harcamalarınızda %0,1 Altın Puan kazanabilirsiniz. Altın Puan toplamlarınız 0.1 gram altına tekabül ettiğinde altın cari hesabınıza yatırılmaktadır.