İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Değerli Müşterimiz,
 
Koranavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili alınan önlemler kapsamında faaliyetleri etkilenen Hac ve Umre Acentalarımıza destek paketi hazırlanmıştır.
 
Destek Paketinin Detayları
 
  • Vadesi 30 Haziran 2020 tarihinden sonra dolacak olan Hac ve Umre mektuplarının, 15 Nisan-30 Haziran tarihleri arasındaki komisyonları silinmiştir.
  • Haccın olmaması durumunda ilgili süreç sizlerin mağduriyetini gidermek adına üst yönetimimizce ayrıca tekrar değerlendirilecektir.
  • Kredi Garanti Fonu kapsamında;  Acentalarımıza ayrıcalık tanınarak, talep edilmesi durumunda ilave limit tanımlaması yapılacaktır. Kredi Garanti Fonuyla acentalarımızın çek, maaş, kira ve diğer sabit giderleri fonlanabilecektir. (Banka limitlerini sınırlıdır. Şubelerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.)
  • Banka hesaplarımıza gelen ve blokede tutulan hac bedellerinin katılım hesaplarına aktarılarak kar payı alınmak istenmesi durumunda, SAR cinsindeki mevduatı TL, USD veya EURO ya dönerek katılım hesabı açılabilir. (Suudi Arabistan Riyali için katılma hesabı açılamamaktadır.)
Bu vesileyle sağlıklı günler dileriz.