İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Katılım Bankacılığı alanlarında yatırım faaliyeti gösteren Kuveyt Türk, müşterisi olsun olmasın herkese yönelik geliştirilen ve kullanıcıların fatura ödeme işlemlerini daha da kolaylaştırmayı amaçladığı Mufi projesini sizlerle buluşturuyor. Kuveyt Türk, Mufi uygulamasını zaman içinde farklı tahsilat modülleri de ekleyerek geliştirmeyi amaçlamıştır.

Mufi Uygulaması Nedir?

Mufi temelde kullanıcılarının faturalarını tek bir uygulama üzerinden takip etmesine ve ödeme işlemlerini kolaylıkla kredi kartlarıyla gerçekleştirmesine fayda sağlayan güvenli ödeme platformu oluşturur. Geçmiş fatura ödemelerine ulaşma, fatura kaydetme, görüntüleme ve ödeme planı üzerine kurulu olan Mufi; sadece Kuveyt Türk müşterilerinin değil tüm kullanıcıların diledikleri bankaya ait kredi kartlarıyla ödeme yapabilmesine de imkan sağlar.

Mufi Uygulamasının Amacı Nedir?

Kullanıcılarına fatura ödeme kolaylığı sunan Mufi uygulaması online fatura ödeme ve fatura görüntüleme işlemlerinde sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Yüksek işlem hacmine sahip ve dijital kanallardan çokça ödenmekte olan fatura modülü ile başlayan Mufi, zaman içinde gerekli izinler aldıkça diğer tahsilat modüllerini de uygulama içine ekleyerek kullanıcılarının her alanda işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmesini amaçlar.

Mufi Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

  • Online kolay fatura ödeme imkanını sizlere sağlayan Mufi uygulamasını, sadece aktivasyon işlemini gerçekleştirerek güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Mufi uygulaması ile tüm fatura ödemelerinizi kaydedebilir. İleri süreçte de geçmiş fatura ödemelerinizi rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.
  • Kart numarası hatırlama özelliği ile fatura ödeme işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mufi uygulamasını kullanmak için Kuveyt Türk müşterisi olmak zorunda değilsiniz. Mufi’yi farklı bir bankaya ait kredi kartlarıyla da kullanabilirsiniz.
  • Mufi ile doğalgaz fatura ödeme, telefon fatura ödeme, elektrik fatura ödeme ve su fatura ödeme işlemlerinizi online ödeme olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
*Mufi uygulamasından gerçekleştirilen fatura ödemelerinde Kuveyt Türk kartlarından 1,30₺, diğer banka kartlarından %2,18 ( BKM Komisyonu) komisyon alınmaktadır.