İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

EN 15838:2009 Müşteri İletişim Merkezi Yönetim Sistemi Sertifikası

Çağrı Merkezimizin “Müşteri İletişim Merkezleri Yönetim” standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurduğu, uluslararası değerlendirme ve sertifika kuruluşu Kiwa Meyer tarafından yapılan denetim ve değerlendirmeler sonucunda EN 15838:2009 &lMüşteri İletişim Merkezi Yönetim Sistemi Sertifikasıalmamız ile tescillenmiştir.

Kalite Ligi

Çağrı Merkezimiz, hizmet sunum kalitesini ölçmek için Telephone Doctor™ tarafından bağımsız olarak organize edilen ve çeşitli sektörlerden yaklaşık kırk çağrı merkezinin dâhil olduğu “Kalite Ligi”ne katılmaktadır.

ISO 18295:2017 Müşteri İletişim Merkezleri Standardı

Çağrı Merkezimizin “Müşteri İletişim Merkezleri Yönetim” standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurduğu, uluslararası değerlendirme ve sertifika kuruluşu Kiwa Meyer tarafından yapılan denetim ve değerlendirmeler sonucunda “ISO 18295:2017 Müşteri İletişim Merkezleri Standardı” almamız ile tescillenmiştir.

Ses Analizi

Ses Analizi (Speech Analytics) programı ile çağrı merkezinde gerçekleşen tüm görüşmeler analiz edilmektedir.

Rakip Müşteri Analizi

 “Rakip Müşteri Analizi” bağımsız bir kuruluş tarafından Kuveyt Türk Çağrı Merkezi ile belirlenmiş rakip banka çağrı merkezlerine gizli olarak yapılan aramaların değerlendirilmesidir. 2013 yılından itibaren her yıl yapılan bu çalışmada Çağrı Merkezimiz rakip çağrı merkezlerine oranla daha yüksek not alarak kalitesini kanıtlamaktadır.