İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Miles&Smiles Kuveyt Türk Kredi Kartı Fırsatları ve Ücreti Hakkında Bilgilendirme


Değerli Müşterimiz,

Miles&Smiles Kuveyt Türk ürünümüze başvuralı 3 ay olmuş. "Başka Bir Deneyim, Başka Sen" diyerek seyahat deneyimine farklı bakış açısı getirmek, daha kolay ve daha fazla mil kazanmanın ayrıcalığını yaşatmak için çıktığımız bu yolda umarız sizlere bunları yaşatabilmişizdir.
Ürünümüz hakkında sizlere bilgi vermek istediğimiz birkaç konu bulunmaktadır.
Miles&Smiles  kartlarımız için 4 adet üyelik tipi bulunmaktadır: Yolcu, Seyyah, Gezgin ve Özel. Üyelik tiplerinin detaylarını web sitemizdeki "Üyelik Tipi Hesapla" alanından öğrenebilirsiniz. Mil kazanım oranları ile kart ücreti üyelik tiplerine göre belirlenmektedir. 
 
Üyelik tipiniz Gezgin ise; yurtdışı ve e-ticaret harcamalarınızda %40, seyahat ve restoran harcamalarınızda %35, akaryakıt ve giyim harcamalarınızda %15 ve diğer harcamalarınızda %5 oranında Mil kazanabilirsiniz. Üyelik tipiniz Seyyah ise Gezgin üyelik tipi müşterilerimize oranla %25, Özel üyelik tipi müşterimiz iseniz Gezgin üyelik tipi müşterimize oranla %50 daha fazla oranla Mil kazanabilirsiniz.
Kart ücreti için ise Yolcu üyelik tipinde iseniz kart ücreti 250 TL, Gezgin üyelik tipinde ise 125 TL, Seyyah ve Özel üyelik tipinde kart ücreti bulunmamaktadır. Kart ücreti kartı aldıktan 3 ay sonra ekstrenize borç olarak yansıtılmaktadır. Üyelik tipiniz 3 ay içerisinde Seyyah ve Özel olur ise kart ücreti alınmaz iken Gezgin olur ise kart ücreti %50 indirimle uygulanır. Kuveyt Türk Mobil Şube kartlarım alanında Miles&Smiles kartını seçtiğinizde Mil alanından üyelik tipinizi öğrenebilirsiniz.
Bu süreçte bizler de sizlerin deneyimlerinizi iyileştirmek amacıyla yenilikler yaptık. Size bunlardan bahsetmek istiyoruz:
  • Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı ile otopark anlaşması yaptık. Miles&Smiles müşterilerimize bu otoparklarda yapacakları harcamalarında %50 indirim otomatik uygulanacaktır. Bu indirimlerin toplamı yıllık en fazla 500 TL olacaktır.
  • Ayda 2 kere 1,000 TL ile 30,000 TL arası işlemleriniz yasal taksit sınırları içerisinde 2-5 taksit arasında vade farksız 5 takside kadar Kuveyt Türk Mobil üzerinden bölebilirsiniz.
  • İstanbul Havalimanı İGA Lounge ve Sabiha Gökçen Plaza Premium Lounge hizmetlerinden %50 indirimli yararlanabilirsiniz.
  • Yolcu 360 üzerinden yaptığınız araç kiralama işlemlerinizde 2022 yıl sonuna kadar “KUVEYTTURK50” kodunu kullanarak %50 indirimli yaralanabilirsiniz.
Miles&Smiles Kuveyt Türk hem seyahat deneyiminizi iyileştirmek hem de normal hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmalarına devam ediyor. Yapacağımız yenilikler ve fırsatlar için şimdiden çok heyecanlıyız.
 
Miles&Smiles Kuveyt Türk

Başka Bir Deneyim Başka Sen