İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Miles&Smiles Kuveyt Türk Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz,

Miles&Smiles Kuveyt Türk olarak "Başka Bir Deneyim, Başka Sen" diyerek seyahat deneyimine farklı bakış açısı getirmek, daha kolay ve daha fazla Mil kazanmanın ayrıcalığını yaşatmak için çıktığımız yolculukta anlamlı deneyimlere ortak olmaya devam ediyoruz.

Miles&Smiles kartlarımız Mil kazanımındaki avantajlarının yanında birçok fırsatlar da sunarak hayatınızı kolaylaştırmaktır. Güncel Mil kazanım oranlarımız ve size sunduğumuz fırsatlardan bahsetmek istiyoruz.
  • Güncel Mil kazanım oranlarımız ve bir ekstre döneminde kazanabileceğiniz maksimum Mil adedi için tıklayınız.
  • Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı otoparklarında Miles&Smiles müşterilerimiz artık yıllık 500 TL’ye kadar otopark harcamalarının %50 indirim fırsatından yararlanabilirler.
  • Ayda 2 kere 1,000 TL ile 30,000 TL arası işlemleriniz yasal taksit sınırları içerisinde 2-5 taksit arasında vade farksız 5 taksite kadar bölebilirsiniz.
  • İstanbul Havalimanı İGA Lounge ve Sabiha Gökçen Plaza Premium Lounge hizmetlerinden %50 indirimli yararlanabilirsiniz.
  • Yolcu 360 üzerinden yaptığınız araç kiralama işlemlerinizde “KUVEYTTURK50” kodunu kullanarak %50 indirimli yaralanabilirsiniz.
Miles&Smiles Kuveyt Türk hem seyahat deneyiminizi iyileştirmek hem de normal hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmalarına devam ediyor. Yapacağımız yenilikler ve fırsatlar için şimdiden çok heyecanlıyız.

Miles&Smiles Kuveyt Türk

Başka Bir Deneyim Başka Sen